Mobil

Pocophone Patentine Dair Belgeler Sızdırıldı!

Poco F1 ile ilgili olarak karşımıza çıkan yeni teknolojik ilerlemeler ve gelişmeler herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir dil oluşturuyor.

Bu yüzden de aşama aşama yenilenen ve büyüyen çalışmaları tek bir tıklama ile görebiliyor ve kullanabiliyoruz. Peki ama neler oluyor ve nasıl bir ilerleme kaydediliyor? Uygun fiyatlarla karşımıza çıkacak olan bu ürün, F1 telefonu ile ilgi çekmişti ve bütün bu ilgiyi kendi içinde ön plana çıkarmıştı. Bu da önemli bir kafa tutma ve rekabet konusu organize edilmişti. Herkes için dengeli ve yenilikçi bir dilde büyüyen ve karşımıza çıkarılan aşamalar ve amaçlar için sizler de kendinize göre bir çalışmayı ve beklentiyi kullanabilirsiniz.

Xiaomi ile ilgili alt markalardan olan Pocophone markası, yeni bir çalışma yaratıyor ve bu sayede daha rahat bir ilerleme gösteriyor. Peki ama telefon ile ilgili beklenen tarihler alındıktan sonra nasıl bir ilerleme oluşacak. Markaya dair amiral gemisi olan ve herkes için ön plana çıkarılan bir seçim için sizler de kendinize göre bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Serinin devamı ile ilgili bazı haberler bugün yayınlandı.

Amiral gemisi olan POFO F1 ne olacak?

Twitter kullanıcıları ile ilgili olarak ticari başvurunun yapıldığına dair seçimler ön plana çıkarıldı. 2019 tarihinde yapılan başvurular ve beklentiler kendine has bir yenilikte bizlere seçenek sundular. Bu yüzden Poco F1 ürününün piyasaya çıkması da önemli bir ölçüde hizmet sunuyor. Öte yandan Poco F2’nin ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Buna rağmen Poco F1’in ticari marka başvurusundan iki ay sonra piyasaya sürüldüğünü düşünecek olursak, Poco F2’nin de şubat veya mart aylarında geleceğini varsayabiliriz.

Söz konusu çalışmalar sizler için de farklı bir seçenek oluşturuyor. Bu yüzden de geleneksel bir seçim sağlandı. Ayrıca bu tarih Hindistan pazarı için de oldukça mantıklı zira Xiaomi, önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan Mi 10 modelini burada piyasaya sürmeyecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı