MobilOyun

PUBG MOBİLE UC NEDİR?

PUBG Mobile her kullanıcı için her özelliği kullanmak ve oynamak ücretsizdir. Ancak, Özel Setler ve silah derileri ile oyunu daha keyifli hale getirmek için bazı yatırımlara ihtiyacınız olacak. PUBG Mobile, BP (savaş noktaları) ve UC’DE (bilinmeyen nakit) 2 tür para birimi vardır. Sadece oyunu oynarken ve görevleri yaparak kolayca BP kazanabilirsiniz. Ancak, PUBG UC ücretsiz satın almanın hiçbir yolu yoktur. USPS tarafından bir hizmet işareti olarak tescil edilir.

BP ile sandıklardan bazı temel derileri alabilirsiniz, ancak en güzel ve havalı kıyafetler çoğunlukla PUBG Mobil etkinlikleri, Battle Pass ve Lucky Spin sırasında UC alımlarla gerçekleşir. Ancak, oyuna gerçek para harcamak istemiyorsanız, PUBG Mobile’da UC’Yİ ücretsiz olarak almanız için hala yollar vardır. Biz PUBG ücretsiz UC satın almak için aşağıda sizin için tüm iyi yolları listeledik. Tüm bu yöntemler tamamen yasaldır ve oyuncuların UC almak için siteleri kesmek yerine bu yolları kullanmalarını öneririz. Bu sitelerin hepsi sadece sizi aldatıyor ve gerçek bir PUBG Mobil UC satın alma web sitesi değildir. Muhtemelen hesabınızı kaybedecek veya hesabınızı yasaklanacaktır.

Download Apps Tarafından Kamu Satın Alma?

Bu seçenekte, PUBG UC Satın Alma ücretsiz Google kredi almak için yeni uygulamalar indirmek ve denemek içindir. Eğer uygulama talebinizi bitirdikten sonra, bazı noktalar ödüllendirilir. Bu noktalar yeterince birikir ve Google kredileri için ticaret mümkün olacaktır. Bunu yaparken kendinize yeni favori uygulamalar bile bulabilirsiniz. Özellik noktaları, uygulamaları indirmek, kaydolmak ve puan karşılığında bunları veya birkaç dakika kullanmak için bazı teklifler sunar. Ayrıca puan kazanmak için kendi yönteminizi de seçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı