Mobil

Realme’den Bağımsız Marka Hamlesi!

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun alt markası olan Realme kısa süre içerisinde bağımsız bir şekide yoluna devam edebilir. 

Realme’nin Tayvan ofisinin ticari işler şefi olan Chung Hsiang – Wei yaptığı açıklamada Realme’nin kendi ürün ekosistemini ve özel üretim hatlarını gelişmeyi düşündüklerini açıkladı. Realme yöneticisinin yaptığı bu açıklama ile birlikte Realme’nin Oppo çatısı altından çıkma istediğinin bulunduğu görülüyor. Realme’nin bağımsız marka hayalinin gerçekleşmesinin Realme ürünlerinin pazar payını arttırmasına bağlı. Açıklanan son verilere bakıldığında küresel pazarda akıllı telefon alanında yenici sırada olan ve hızlı yükselmesine devam eden Realme’nin pazar payını arttırması için ürünlerindeki ve pazarlama stratejilerindeki çizginisi korumasının yeterli olacağı düşünülüyor. 

Chung ayrıca Realme’nin Oppo ile doğrudan bir rekabet içinde olması gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtti. Reno serisi ile Oppo’nun üst segment akıllı cihazlar pazarına yöneldiğini dile getiren Chung, Realme’nin ise daha teknoloji ve uygun fiyat odaklı akıllı telefonlar üzerinde yoğunlaştığını belirtiyor. 

Realme Giyilebilir Teknoloji Pazarına Girecek!

Realme’nin gelecekteki ürünleri hakkında yol haritasını açıklayan Chung, Realme’nin giyilebilir ürün pazarına da giriş yapacağını açıkladı. Tamamen kablosuz kulaklığının 2019 yılı sonunda tanıtılacağını açıklayan Chung, Realme’nin ayrıca iki yeni 5G destekli akıllı telefon üzerinde de çalıştığını belirtti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı