Mobil

Realme RMX2142 Numaralı Modelinin 5G Cihaz Ayrıntıları Belli Oldu

Çin merkezli olan telefon üretici markası Realme son zamanlarda yeni bir model üzerinde çalıştığını dile getirdi. Yeni Realme RMX2142 model numaralı akıllı telefonun bazı özellikler açıklandı. 3C ve MIIT sertifikasyon sitelerinde ortaya çıkan model kısa sürede büyük bir ilgiyle karşılandı. Modelin 5G bağlantı özelliğine sahip olması bekleniyor. Cihaz bundan sonraki süreçte Realme X3 ailesine ait olarak piyasaya sürülecek.

Geçtiğimiz günlerde telefon üreticisi şirket tarafından Realme X3 SuperZoom adı verilen bir cihaz piyasaya sürülmüştü. Bu noktada kısa sürede ilgiyle karşılanan cihazın Tayland NBTC sertifikasyon internet sitesinde ortaya çıkmasının ardından Geekbench veri tabanında da ortaya çıktığı açıklanmıştı.

Bugün yeni telefon modelinin açıklanması teknoloji severleri heyecanlandırdı. Telefonun teknolojiye uyum sağlayarak 5G teknolojisini bünyesinde barındırması bekleniyor. Cihaz hakkında bazı bilgiler de gündeme taşınmaya başladı.

Yeni Modelin Özellikleri Neler?

realme

Cihaz 5G teknolojisinin yanı sıra 30 w hızlı şarj özelliğine de sahip olacak. Bu iki özellik dışında cihaz hakkında net bilgiler verilmedi. Sadece bazı teknoloji sitelerinde cihaz hakkında tahminler gerçekleştiriliyor. Özellikle işletim sistemi hakkında önemli tahminler mevcut. Bu süreçte yeni seri modelin Realme X3 veya Realme X3 Pro olarak piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

Yeni modelin güncellemelerle birlikte Android 10 işletim sistemine sahip olacağı tahmin ediliyor. Cihazla ilgili bilgilerin kısıtlı olmasından dolayı tahminler sürekli güncelleniyor. Detaylı bilgilerin ortaya çıkması için bir süre daha bekleneceği tahmin ediliyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı