Mobil

Realme X3 SuperZoom İşlemcisi Netleşti

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme’nin bir süredir üzerinde çalıştığı ve 26 Mayıs tarihinde duyurusunu gerçekleştireceği Realme X3 SuperZoom modelinin işlemcisi belli oldu.

Son günlerin en çok merak edilen orta segment akıllı telefonlarından Realme X3 SuperZoom modeli ile ilgili ortaya yeni bilgiler çıkmaya devam ediyor. Realme’nin yeni orta segment akıllı telefonunun Qualcomm’un Snapdragon işlemciden güç alacağı düşünülüyordu. Realme, yeni akıllı telefonu Realme X3 SuperZoom modeli ile ilgili beklenmedik bir duyuru yaptı.

Yapılan duyuru ile birlikte Realme X3 SuperZoom modelinin işlemcisi belli olmuş oldu. Realme, X3 SuperZoom, modeli Qualcomm’un geçtiğimi yıl duyurusunu yaptığı amiral gemisi işlemcisi Qualcomm Snapdragon 855 Plus işlemcisinden güç alacak. Realme tarafından yapılan açıklamaya göre Qualcomm Snapdragon 855+ işlemcisine sahip olan Realme X3 SuperZoom modeli geçtiğimiz yıl duyurulan Qualcomm Snapdragon 855+ işlemcili tüm akıllı telefon modellerinden daha yüksek performansa sahip. Realme’nin duyurusunda cihazın AnTutu üzerinde 517.73 puan almayı başardığı ve bu skorun diğer tüm Snapdragon 855+ işlemcili amiral gemi modellerinin önünde olduğu açıklandı.

Realme’nin açıklamasıyla birlikte telefonunun 120 Hz ekran yenileme paneli ile birlikte geleceği de kesinleşmiş oldu. Realme X3 SuperZoom ayrıca yan tarafında parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Arkasında 60x’e kadar zoom desteği sunacak bir kamera kurulumu ile birlikte gelecek olan Realme X3 SuperZoom modeli 30W hızlı şarj destekli 4.200 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak. Fiyatının henüz belirsizliğini koruduğu Realme X3 SuperZoom modeline dair tüm bilgilerin 26 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte açıklanması bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı