Mobil

Redmi 6 Pro ve Note 5 Pro İçin Güncelleme Geldi

Redmi Note 5 Pro ve Redmi 6 Pro, Android 9 Pie’yi içeren MIUI 10.3 Global Stable güncellemesini almaya başladı. En yeni güncelleme, hem Redmi Note 5 Pro hem de Redmi 6 Pro akıllı telefonlar için sistem genelinde bir Karanlık Mod içermektedir.

Redmi Note 5 Pro ve Redmi 6 Pro Güncellemeleri

Birden fazla kullanıcı, MIUI 10.3 Küresel Kararlı güncellemesinin Hindistan’daki Redmi Note 5 Pro ve Redmi 6 Pro için kullanıma sunulduğunu onayladı. Özellikle, yeni yazılım güncellemesi, Xiaomi’nin MIUI 10.3.1 güncellemesini Çin’deki Redmi Note 5’e getirdiği bildirildikten birkaç gün sonra geliyor.

Redmi 6 Pro Güncelleme

Güncelleme Yenilikleri

MIUI Topluluk forumlarında yayınlanan kullanıcı raporlarına göre, MIUI 10.3 Redmi Note 5 ve Redmi 6 Pro için Global Kararlı güncelleme şu anda Hindistan’da yaklaşık 1,6GB’lık bir paketle satışa sunuluyor. Redmi Note Pro güncellemesi, MIUI 10.3.1.0.PEIMIXM yazılım versiyonunu taşır, Redmi 6 Pro için yinelemesi MIUI 10.3.2.0.PDMMIXM’dir. Her iki cihazı, diğer önemli değişikliklerle birlikte Mayıs 2019 Android güvenlik düzeltme ekini aldı.

Redmi Note 5 Pro ve Redmi 6 Pro için en son MIUI Global Stable güncellemelerinin bir parçası olan büyük değişiklikler listesinde, sistem genelindeki Karanlık Mod belki de en önemli olanıdır. Kullanıcıların arka plan rengini varsayılan beyazdan siyaha değiştirmelerini sağlar. Bu, göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur ve özel arayüze taze bir görünüm ve his sağlar.

Her zamanki Android Pie özellikleri ve jest tabanlı bir navigasyon sistemi de yeni MIUI güncellemesiyle mevcut. Ayrıca, güncelleme yüklü uygulamaları güvence altına almak için yüz kilit açma desteği sunar.

MIUI 10.3 Global Stable güncellemesinin kullanılabilirliğini Redmi Note 5 Pro veya Redmi 6 Pro’daki Ayarlar> Telefon hakkında> Sistem güncellemesi bölümüne giderek kontrol edebilirsiniz. Güncellemeye devam etmeden önce kişisel verilerinizi yedeklemeniz önerilir.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı