Mobil

Redmi K30’un Bilinmeyen Bir Özelliği Belli Oldu

Xiaomi’nin uygun modeller ürettiği alt markası olan Redmi’nin bir süredir Redmi K30 modeli üzerinde çalıştığı bilinmiyordu. Redmi K30’un bilinmeyen bir özelliği ortaya çıktı. 

Redmi K30 modeli son günlerin en çok konuşulan akıllı telefonlarından birisi. Gücünü Snapdragon 730G ve Snapdragon 765G işlemcilerinden alacak olan Redmi K30 modelinin bilinmeyen bir detayı ortaya çıktı. 5G destekli Redmi K30 modelinin yanında uygun fiyatlı ve 5G’nin bulunmadığı pazarlarda 4G’li Redmi K30 modelini tanıtacak olan Redmi’nin yeni K30 modelleri paketlenmiş olarak göründü. 

Çin’in sosyal medya platformu Weibo üzerinde ortaya çıkan Redmi K30 modeli satış kutusu görülüyor. K30 modellerinin kutusunda boğunlukla beyaz bir gövde kullanılıyor ve üzerinde kalın bir punto ile Redmi K30 ismi yere alıyor. Kutunun arka kısmında ise Redmi markasının maskotu olan “Big Devil” bulunuyor. 

Kutuda ortaya çıkan görüntülerde telefonun hibrit çift SIM desteği ile birlikte geleceği görülüyor. Sızdırılan görüntülerde ayrıca K30 modelinin kırmızı renk seçeceğinin nasıl görüneceği de ortaya çıkmış oluyor. Cihaz kutusundan Xiaomi’nin yerleştirdiği bir ekran koruyucusu ile birlikte çıkıyor. 

Redmi K30 Modellerinin İşlemcileri Belli Oldu!

Redmi K30 modelleri 5G ve 4G modeli ile birlikte gelecek. Redmi K30 5G modeli gücünü Qualcomm Snapdragon 765G işlemcisinden alacakken, Redmi K30 4G modeli ise gücünü Qualcomm Snapdragon 730G işlemcisinden alacak. Redmi K30 modellerinde 6 GB RAM ya da 12 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. 

6.67 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğe sahip ekranlarla gelmesi beklenen Redmi K30 ailesinin 10 Aralık 2019 tarihinde duyurulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı