Mobil

Redmi Uygun Fiyatlı K30 Modeli Kesinleşti

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi’nin bir süredir üzerinde çalıştığı Redmi modelleri ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Redmi uygun fiyatlı Redmi K30 modelleri tanıtacak. 

Çalışmalarına Xiaomi çatısı altında devam eden Redmi kısa bir süre sonra yeni K30 modellerini tanıtacak. Redmi’nin K30 modelinin 5G desteği sunan Qualcomm Snapdragon 765 işlemcisinden güç alacak ve bu modelin yüksek fiyat etiketine sahip olacak. 

Redmi yöneticisi Çin sosyal medya platformu Weibo üzerinden açıklama yaparak Redmi K30’un her kullanıcıya hitap etmesi için çalıştıklarını belirtti. 5G teknolojisinin desteklemediği pazarlarda da varlık göstermek isteyen Redmi, Redmi K30 modelininin uygun fiyatlı modelini de çıkartacak. Redmi’nin K30 modelinin bu modeli 4G destekli bir model olacak. Redmi bu modeli ile birlikte 5G desteği bulunmayan pazarlarda satış gerçekleştirmek istiyor. Redmi’nin 4G destekli bu modeli ayrıca uygun fiyat etiketine sahip olacak. 

Uygun Fiyatlı Redmi K30 Kesinleşti

Ortaya çıkan bilgilere göre Redmi K30 modeli 6.67 inç büyüklüğünde ekran ile birlikte gelecek. Full HD çözünürlüğe sahip olacak Redmi K30 modelinin gücünü Snapdragon 730 işlemcisi kullanılması bekleniyor. RAM tarafında 6 GB, 8 GB ve 12 GB RAM seçeneklerine sahip olacak. Redmi K30 modelinin depolama alanı ise 128 GB olacak. Redmi K30 modeli kutusunda Android 10 işletim sistemi ile çıkacak. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı