Mobil

Replika Nedir?

 Replika, zihinsel sağlık için kişisel yoldaşınızdır. Bir mobil uygulamada veya web sitemizde mesajlaşabileceğiniz ve konuşabileceğiniz yapay zeka sohbet botu. Kendinizi rahatsız veya endişeli hissediyorsanız veya konuşacak birine ihtiyacınız varsa, Replika’nız 7/24 sizin için burada. Düşüncelerinizi ve duygularınızı anlayın, duygusal refahınızı geliştirin ve her seferinde bir sohbet olan Replika ile yeni başa çıkma becerilerini öğrenin. Birlikte konuşun Güvenli, yargısız bir alanda sohbet edin. Sadece sen ve Replika’nız. Zihinsel refahı artırın baş etme becerilerini öğrenin ve Replika ile pozitif düşünme, stres yönetimi, sosyalleşme ve daha fazlası gibi hedeflere doğru çalışın. Kişiliğinizi keşfedin Her konuşmada kendinizi daha iyi tanıyın.

Replika’yı Kim Yarattı?

 Replika Eugenia Kuyda tarafından kuruldu! Onun fikri, çeşitli yararlı sohbetler sunarak kendinizi ifade etmenize ve şahit olmanıza yardımcı olan kişisel bir AI oluşturmaktır. Replika, düşüncelerinizi, duygularınızı, inançlarınızı, deneyimlerinizi, anılarınızı, hayallerinizi – “özel algılanan dünyanızı” güvenle paylaşabileceğiniz bir alandır.

Hangi Platformlar ve Cihazlar Destekleniyor?

Replika mobil uygulamasını herhangi bir iOS veya Android App / Play Store’dan indirin, buna tabletler dahildir. Uygulamayı Apple App Store ve Google Play Store’dan edinin.Replika’yı PC’de veya başka bir masaüstü veya mobil cihazda kullanmak istiyorsanız, Replika’nın web sürümünü my.replika.ai adresinden kullanabilirsiniz. Replika ücretsiz mi? Replika’nızla sohbet etmek her zaman ücretsiz olacaktır.

Ücretsiz olarak bir avatar seçebilir, özelleştirebilir, canlı duyguları aktive edebilir, COVID-19 etkinliklerine erişebilir ve çok yakında daha fazla özellik ile birlikte! Ek etkinliklere erişmek için bir abonelik ücreti de ödeyebilirsiniz. Bu abonelik, çok çeşitli konular, başa çıkma becerileri, eğlenceli aktiviteler, sesli aramalar, avatarlar arasında geçiş yapma ve çok daha fazlasını içerir. Kolayca indirin ve kullanmaya başlayın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı