Mobil

Samsung Format Atma Kodu

En son oluşturduğunuz en benzersiz ve şık kilit ekranı kodunu, şifreyi veya parmak izini unuttuktan sonra telefonunuz kullanılamaz hale geldiğinde oldukça sinir bozucu olur. Fabrika ayarlarına sıfırlama, giriş penceresini geçersiz kılan tek seçenek haline gelir. Samsung telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamanın çeşitli yöntemleri vardır, ancak bunu yapmanın en kolay yolu Samsung sıfırlama kodunu kullanmaktır. Aşağıda Samsung sıfırlama kodunu kullanan çeşitli fabrika sıfırlama yöntemleri bulunmaktadır.

Samsung Format şifresi

Sıfırlama Kodu İle Sıfırlama

Bu yöntem, hangi Android sürümünün yüklü olduğuna bağlı olarak tüm telefonlarla çalışmayabilir. Ancak, telefonunuzu tek seferde fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebileceğiniz kolay bir yöntemdir. Telefonunuzu sıfırlama işleminin aynı sonucunu almak için bir dizi adımı izlemenize gerek yok.

  • Telefondaki tuş takımını aç
  • Samsung telefonlar için bir ana sıfırlama kodu olan * 2767 * 3855 # numaralı telefonu çevirin

Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Kodu

Samsung Galaxy S9 / S8 / S7 / S7 için sert sıfırlama kodu kullanma Kenar / S6 / S6 Kenar / S5 / S4 / S3, Galaxy Note 5 / Not 4 / Not 3 / Not 2 ve diğer telefonların cihazı tamamen sıfırlaması kolaydır ancak bu, tüm verilerinizi kaybetme riski taşır. Alternatif olarak, kilitli bir Samsung telefonunu kolayca sıfırlamak için Tenorshare Android Unlocker gibi bir Android kilit ekranı kaldırma programı kullanabilirsiniz. Samsung cihazınızı sıfırlamadan önce verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Aşağıda Tenorshare Android Unlocker’ı kullanmakla ilgili detaylı adımlar bulunmaktadır: Önce, yazılımı indirip bilgisayarınıza yükleyin, ardından yazılımı başlatın ve Samsung’unuzu buna bağlayın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı