Mobil

Samsung Galaxy A8 Sürüm Güncelleme Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy A8 Sürüm Güncelleme Nasıl Yapılır

Samsung bilindiği üzere Android işletim sistemini kullanan markaların başında yer alıyor. Samsung markasına sahip telefonlar güncellemeye en son sahip olduklarından dolayı bu konuda kullanıcılar sıkıntı çekebiliyor. Telefon güncellemeleri ile hem güvenlik problemlerinin önüne geçmiş olursunuz hem de cep telefonunuzdan en iyi performansı almış olursunuz. Samsung Galaxy A8 güncellemesi ile sizde en iyi performansı alabilir ve güvenlik sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Galaxy A8 güncellemesi 2019 nasıl yapılır?

Galaxy A8 güncellemesi için ilk olarak telefonunuzdan “Ayarlar” kısmına giriş yapın.

Ayarlara girdikten sonra “Yazılım güncelleme” bölümüne tıklayın.

Karşınıza çıkan sayfada ise “Güncellemeleri manuel indir” seçeneğine tıklayın.

Cep telefonunuza ait bir güncelleme olduğu zaman bu güncelleme size bildirilecek. Daha sonra sizde güncellemenin gerçekleşmesini kabul ederseniz Galaxy A8 telefon güncellemesi işlemi gerçekleşecek. Henüz bir güncelleme yayınlanmamışsa herhangi bir işlem yapılmayacak.

Galaxy A8 güncellemesi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir konu var. Güncelleme yapacağınız zaman mutlaka bir WIFI’ye bağlanmanızı öneririz. Aksi takdirde kendi internet paketinizle güncelleme yapmaya kalkarsanız, internet paketinizi bitirebilir ya da kotayı aşırı şekilde kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı