Mobil

Samsung Galaxy A90, Snapdragon 855 ve 5G İle Gelecek

Samsung’un yaklaşmakta olan cihazının tamamen yeni bir Galaxy R serisinin parçası olacağı veya Samsung Galaxy A90 olarak adlandırılacağı konusunda bir kafa karışıklığı vardı. Bazı kaynaklar pazarlama adlarını dahili kod adlarıyla karıştırıyordu. Ancak yeni rapora göre, bu karışıklık şimdi çözüldü. Sadece Galaxy A90 olarak adlandırılacaktır.

Galaxy A90

Tilt OIS Özelliği Gelecek

Yaklaşan cihaz iki modelde mevcut olacak. SM-A905 model numarası 4G versiyonudur. 6.7 inç ekran ile gelecek. Telefon, bir ekran parmak izi sensörüyle ve 48 MP + 12 MP + 5 MP çözünürlükle üçlü arka kamera kurulumuyla paketlenecek. Bu yaklaşan cihazda, “Tilt OIS” adında gizemli bir özel özellik göreceksiniz. Bu, ilk kez Tilt OIS’i duyuyoruz, bu, videolar için faydalı olabilecek yeni bir stabilizasyon teknolojisi olduğunu gösteriyor.

SM-A908 model numarasına sahip diğer model ise 5G desteğine sahip olacaktır. Ekrandaki parmak izi tarayıcı ile birlikte 6.7 inç ekrana sahip olacak. Cihaz, 48 MP + 8 MP + 5 MP arka kamera kurulumuyla paketlenecek.

Daha ilginç ve önemli olan şey, bu cihazların her ikisinin de Qualcomm Snapdragon 855 tarafından desteklenecek olmasıdır. Bu, bu cihazları piyasadaki diğer şirketlerin bayrak gemileriyle rekabet edebilecek hale getirebilir.

Belki de en önemlisi, her ikisinin de, bir Samsung A serisi cep telefonunun günün SoC hattının en üstünü salladığı ilk zamanları işaretleyen Qualcomm Snapdragon 855 tarafından güçlendirilecek. Bu ilginç bir rakip için diğer şirketlerden uygun fiyatlı bayrak gemilerine yol açabilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı