Mobil

Samsung Galaxy J6 Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy J6 Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır?

Tüm işletim sistemlerinde görüldüğü gibi Android işletim sistemleri de birçok iyileştirme ve yenilikleri yeni güncellemeler ile kullanıcılarına dağıtır. Hazırlanan bu güncellemeler internet üzerinden indirildiği için mutlaka bir Wifi’ye bağlanmanız yararınıza olacaktır. Yapılan güncellemelerden sonra cihazınızda teknik açıdan birtakım farklılıklar görülebilir. Samsung Galaxy J6 yazılım güncelleme işlemine başlamadan önce bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir.

Güncellemeye başlamadan önce cihazınızın şarjı minimum yüzde 50 olmalı. Aynı zamanda cihazınızda yeterli hafıza alanı olmalı. Kapsamlı güncellemeler için cihazınızın alanını boşaltmanız gerekebilir. Güncelleme esnasında cihazınızı kapatmayın ve herhangi bir tuşa basmayın. Güncellemelerden önce cihazınızı yedeklemeniz yararınıza olacaktır.

Galaxy J6 yazılım güncelleme işlemi

Galaxy J6 yazılım güncelleme işlemi için çok kısa bir işlem yapmalısınız. Zaten cihazınız için yeni bir güncelleme yayınlandığında size haber verilir. Uyarı ekranında güncellemeyi hemen başlatabileceğiniz gibi daha sonra manuel olarak da başlatabilirsiniz.

Güncelleme işlemine başlamak için Ayarlar – Cihaz Hakkında – Yazılım Güncelleme kısmına gelerek en son yayınlanan güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı