Mobil

Samsung Galaxy J7 Pro Android Pie Güncellemesi Aldı

Android Pie alan birkaç tane daha eski Samsung cihazı gördük ve kulübün en yeni üyesi 2017 yılının Temmuz ayında ortaya çıkan Samsung Galaxy J7 Pro’ydu. Rus kullanıcılar J730FMXXU5CSEE güncellemesinin Mayıs ayının güvenliğini sağladığını duyurdu. One UI revizyonunun yanında yama oldu.

Samsung Galaxy J7 Pro’ya Android Pie Güncellemesi Geldi

Samsung’un eski bütçeli cihazlara yönelik yazılım güncellemeleriyle geçmiş rekorları göz önüne alındığında, Pie J7 Pro’nun çalıştığını görmek çok güzel bir sürpriz. Sistem çapında bir karanlık mod, jest tabanlı navigasyon ve uyarlanabilir pil gibi tüm standart One UI özelliklerini bekleyebilirsiniz.

Galaxy J7 Pro

J7 Pro’nun Galaxy J7 (2017) ile olan benzerlikleri nedeniyle, yakın zamanda güncelleme aldıklarını görmeyi umuyoruz. Bir hatırlatıcı olarak, yeni üretici yazılımı aşamalar halinde piyasaya sürülür, böylece herkese ulaşması birkaç gün hatta birkaç hafta sürebilir.

Bir kullanıcı arabirimi, tümü Galaxy J7 Pro’ya gelmesi gereken performans geliştirmelerinin yanı sıra, sistem genelinde Karanlık Mod ve yeniden tasarlanmış bir UI düzeni gibi özellikler sunar. Android Pie  güncellemesinin Rusya’da yayılmakta olduğu bildiriliyor, ancak Samsung’un dünyanın dört bir yanında daha fazla pazarda sunulması gerekiyor. Galaxy J7 Pro’daki Pasta güncellemesini, Ayarlar altındaki Yazılım güncelleme seçeneğine giderek manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Galaxy J7 Pro için Android Pie güncellemesi, Samsung’un Galaxy J7 (2017) için OTA güncellemesini en kısa zamanda yapabileceğini öne sürüyor. Galaxy J7 ve J7 Pro, Pro model için Samsung Pay desteğinin dahil olmasının tek farkı ile aynı.

Samsung, Galaxy On7 Prime, Galaxy J4 +, Galaxy J6 ve Galaxy J8 gibi daha eski Samsung telefonlarını bir araya getiriyor. Şirket ayrıca Pie M10 güncellemesini Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 gibi yeni telefonlara da yaptı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı