Mobil

Samsung Galaxy Note 10 Fiyatıyla Korkutuyor

Samsung Galaxy Note 10 Fiyatıyla Korkutuyor

Samsung’un kısa bir zaman sonra lansmanını yapacağı Galaxy Note 10 modelinin fiyatı gündeme bomba gibi düştü. Büyük bir merakla beklenen Note 10 modeliyle alakalı tüm bilinmeyenler yavaş yavaş gündeme yansımaya başladı. Donanım ve tasarımıyla alakalı gizemini korumak isteyen Samsung, Note 10 modelinin hem donanım hem de tasarım olarak sızıntısı daha önceden yaşanmıştı. Samsung şimdi de Note 10’un fiyatıyla gündeme oturmayı başardı. Galaxy Note 10 fiyatı pek çok kullanıcıyı ürkütmüş durumda.

Galaxy Note 10 fiyatı açıklandı

Uzun bir süredir üzerinde çalışılan Samsung’un yeni amiral gemisi Note 10, donanım ve tasarım özelliklerinden sonra şimdi de fiyatıyla gündeme geldi. Samsung, Galaxy Note 10 ve Note 10 Pro olarak iki farklı modelle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik bu modellerin hepsi 5G destekli olacak.

Galaxy Note 10 ile Note 10 Pro arasında nasıl teknik özellik farkı olacağı ise merakla bekleniyor. Samsung’un göz bebeği Note 10 modelinin yurt dışı fiyatı 1100 dolar olarak belirlendi. Note 10 Pro ise 1300 dolar olacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı