Mobil

Samsung Galaxy Note 10 Görselleri Ortaya Çıkmaya Başladı

Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtacağı Note serisinin yeni modeli Samsung Galaxy Note 10’un görselleri ortaya çıkmaya başladı. İşte Samsung Galaxy Note 10 görselleri. 

Önümüzdeki aylarda yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 modelini duyurmaya hazırlanan Samsung’un yeni amiral gemisinde kullanacağı tasarım pek çok kişi tarafından merak ediliyordu. Galaxy Note 10 modelinin teknik detaylarının belli olmasıyla birlikte kullanıcılar Note 10’un tasarımının gözler önüne serilmesini beklemeye başladı. 

Galaxy Note 10 Modelinde Büyük Eksiklik

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Note 10, bir kılıf üreticisi tarafından sızdırıldı. Daha önce Samsung Galaxy S10 modellerinin de kılıflarını sızdıran Olixar şimdi de Galaxy Note 10 modelinin kılıflarını sızdırdı. Sızdırılan kılıflarla birlikte Samsung Galaxy Note 10 modelinin tasarımı da belli olmuş oldu. 

Samsung Galaxy Note 10 Özellikleri Belli Olmaya Başladı!

Kılıf tasarımlarına göre Samsung Galaxy Note 10 modeli dikey olarak konumlandırılmış üçlü bir kamera kurulumu ile birlikte gelecek. Galaxy Note 10 ailesinin bu yıl Note 10 ve Note 10 Pro modellerinden oluşacak. Note 10 Pro modelinde üçlü kamera sistemine ek olarak çeşitli sensörleri olacak. Note 10 modelinin alt kısmında ise S-Pen, mikrofon ve USB – C girişi bulunacak. Samsung Galaxy Note 10 modeli ile ilgili önümüzdeki günlerde daha net görsellerin ortaya çıkması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı