Mobil

Samsung Galaxy Note 10 Kılıfı Görücüye Çıktı

Samsung Galaxy Note 10 Kılıfı Görücüye Çıktı

Ağustos ayında tanıtımı yapılacak olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 modeline ait birçok gizem ortaya çıkmaya başladı. Hakkında sürekli yeni bir iddia ortaya atılan Note 10 modeli ile ilgili ortada kesin diyebileceğimiz bilgiler bu bakımdan oldukça sınırlı. Birkaç gün önce Galaxy Note 10 Pro’nun kılıfları kamuoyuna sızdırıldı. Bu seferde Note 10 modeline ait kılıflar kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Note 10 modeline ait kılıflar ortaya çıktı

Galaxy Note 10 modeline ait telefon kılıfları, İngiltere’de bir perakende işi yapan bir firma tarafından sızdırıldı. Sızdırılan kılıf görüntüsü incelendiği takdirde Note 10 modeline ait üç kameranın dikey bir şekilde sıralandığı görülüyor. Üç kameranın yan kısmında ise flaş ve diğer sensörler yer alıyor. İlk olarak Galaxy S8+ modelinde görülen ve kullanıcılar tarafından çok sık eleştiriye maruz kalan Bixby tuşu Note 10 modelinde yer almıyor.

Bundan önceki sızıntılarda Note 10 modelinde kulaklık girişinin olmayacağı açıklanmıştı. Ancak Note 10 modelinde 3.5mm çapında bir giriş mevcut. Bu, mikrofon girişi de olabileceğinden ötürü şu an için net bir şey söylemek mümkün değil.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı