Mobil

Note 10 Lite İşlemcisi Belli Oldu!

Geçtiğimiz günlerde ilk bilgiler ortaya çıkan Samsung Galaxy Note 10 Lite modelinin işlemcisi kesinleşti. İşte Samsung Galaxy Note 10 Lite modelinin işlemcisi.

Samsung’un bir süredir uygun fiyatlı Galaxy Note 10 Lite modeli üzerinde çalıştığı biliniyordu. Özelliklerinin ortaya çıkmaya başladığı Note 10 Lite modelinin işlemcisi performans testinde ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung Galaxy Note 10 Lite modelinin gücünü Samsung üretimi olan Exynos 9810 işlemciden alacağı ve 6 GB RAM ile destekleneceği kesinleşmiş oldu. 

Samsung’un Note 10 Lite modelinin ilk olarak Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisiyle birlikte geleceği iddia edilmişti. Ancak daha sonrasında Samsung’un Exynos 9810 işlemcisi Note 10 Lite modeli ile anılmaya başlandı. Samsung’un nispeten eski bir işlemcisi olan Exynos 9810 işlemcisini Note 9 ve Galaxy S9 ailesinde görmüştük. Galaxy Note 10 Lite modelinin kutusundan Android 10 ve One UI 2.0 arayüzü ile birlikte çıkması bekleniyor. 

S-Pen’de Değişiklik!

Samsung Galaxy Note 10 Lite özellikleri netleşmeye başladı. Ekrana entegre parmak izi okuyucusu ile birlikte gelecek olan Galaxy Note 10 Lite modelinin Bluetooth destekli S-Pen’e sahip olacak. Note 10 modellerinin tasarımına sahip olacak olan Note 10 Lite modelinin uygun fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı