Mobil

Samsung Galaxy Note 10 Tasarımı Şekilleniyor

Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtacağı yeni akıllı telefonu Samsung Note 10’un tasarımı şekillenmeye başladı. 

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden paylaştığı sızıntılarla adından söz ettiren Evan Blass Note 10’un çıkış tarihini sızdırmıştı. Sızdırılan takvime göre Samsung Note serisinin yeni üyesi olacak olan Galaxy Note 10’u Ağustos ayının üçüncü haftasında tanıtmaya hazırlanıyor. 

Galaxy Note 10 Tasarım Detayları Şekilleniyor

Tanıtım tarihi sızan Note 10’un şimdi de bir ekran koyurucusu sızdırıldı. Note 10’a ait olduğu iddia edilen ekon koruyucusu incelendiğinde Samsung Galaxy Note 10’un çok ince çerçevelerle geleceği söylenebilir. Ekran koruyucusunun üst kısmında herhangi bir ön kamera boşluğunun olmamasının nedeni Note 10’da yer alacak ön kameranın boyutsal olarak bir veri içermemesinden kaynaklanıyor. 

Ağustos ayının sonunda tanıtılacak olan yeni Galaxy Note modelleri, Galaxy Note 10, Galaxy Note Pro ve Galaxy Note 10e modellerinden oluşacak. Samsung’un yeni Galaxy Note 10 modellerinin 45W hızlı şarj desteği ile birlikte gelmesi bekleniyor. Son olarak Samsung’un Note 9 modeli 15W hızlı şarj desteğine ve 4.000 mAh kapasite bir bataryaya sahipti. Samsung’un Note 10 serisinde ise daha yüksek bir batarya kullanması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı