Mobil

Samsung Galaxy Note 10’nun Tanıtım Tarihi Belirlendi

Samsung Galaxy Note 10’nun Tanıtım Tarihi Belirlendi

Teknoloji devi Samsung’un en önemli serilerinden biri olan Note serisinin yeni üyesi piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Samsung Note 10 özellikleri ve fiyatı ile ilgili şu ana kadar yüzlerce iddia ortaya atıldı. Ancak bu yeni iddia ortalığı oldukça karıştıracak gibi duruyor. Buna göre Samsung, Note 10 model akıllı telefonun tanıtımını 10 Ağustos 2019 tarihinde yapacak.

Bugün, Koreli kaynaklardan piyasaya çıkan sızıntılara göre Samsung Galaxy Note 10’nun tanıtımı, önümüzdeki ayın 10’nunda yapılacak. Böylece telefonun özellikleri, fiyatı ve piyasaya çıkış tarihini de net bir şekilde öğrenebileceğiz.

Samsung Galaxy Note 10’nun Tanıtım Tarihi Belirlendi

İddia, Samsung’un Tanıtım Takvimleriyle de Örtüşüyor

Şu ana kadar Samsung’un gerçekleştirmiş olduğu telefon tanıtım tarihlerine baktığımızda, ortaya atılan bu iddia ile de örtüştüğünü açık bir şekilde görebiliyoruz. Samsung, geçen yıl 9 Ağustos 2019 tarihinde Samsung Galaxy Note 9 model telefonun tanıtımını yapmıştı. Bu açıdan da baktığımızda Note 10 için 10 Ağustos tarihi oldukça manidar gözüküyor. Milyonlarca kişi, Samsung şirketinden gelecek resmi açıklamaya kilitlenmiş durumda…

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı