Mobil

Samsung Galaxy Note 10’un Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S10 piyasaya sürüldükten sonra, kullanıcılar ve akıllı telefon endüstrisi Galaxy Note 10’u bekliyor. Önceki yıllarda olduğu gibi, Güney Koreli şirket yılın ikinci yarısında Galaxy Note cihazını bırakacak. Samsung Galaxy Note cihazlarının Samsung Galaxy S serisinin tüm özelliklerini sağladığı ve ayrıca bazı ek özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Yalnızca Samsung Galaxy Note cihazları için benzersiz ve ayrılan özelliklerden biri, diğerlerinden ayrı durmasını sağlayan S kalemidir. Samsung Galaxy Note 10’un bu yıl ağustos ayında piyasaya sürüleceği ve sızıntıların bu sefer cihazın dört çeşidi kadar olacağı tahmin ediliyor. Yakında Samsung Galaxy Note 10’un neye benzeyeceğini ortaya çıkaran yeni bir render çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Note 10 Kamera Yenilikleri

Samsung Galaxy Note 10 Samsung Galaxy S10 ile benzer tasarım özelliklerine sahip olmayacak. Yeni bir render, Samsung Galaxy Note 10’un Galaxy S10’da gördüğümüz bekletme ekranından ziyade Infinity-O delik delme ekranı ile geleceğini gösterdi. Ayrıca arka tarafta birçoklu kamera (muhtemelen Dört kamera kurulumu) da bulunacaktır.

Galaxy Note 10

Ancak Samsung Galaxy Note 10’daki hem arka kamera hem de ön kamera yerleşimi Samsung Galaxy S10’dan farklı olacaktır. Ön kamera ortasına yerleştirilirken arka kameralar Galaxy S10 gibi yatay yerine dikey olarak yerleştirilir. Renderlar PhoneArena tarafından oluşturuldu ve kameraların nasıl yerleştirileceğini ve cihazın nasıl görüneceğini gösterdiler.

Bir başka sızıntı, Samsung Galaxy Note 10’un dört değişik modelde olacağını gösteriyor – iki farklı boyutta 4G cihazı ve iki 5G bağlantı seçeneği. Render, Samsung Galaxy Note 10’un yerleşik bir kalemle geleceğini ortaya koyuyor. Daha önce, Samsung Galaxy Note 10’un Galaxy S10 serisine benzeyen bir pil alacağını da gördük.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı