Mobil

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Türkiye İşlemcisi Belli Oldu!

Bilindiği üzere Samsung, Galaxy Note 20’yi yaz aylarında satışa sunmayı planlıyor. Yaz aylarında çıkacak olan Samsung Galaxy Note 20 ailesinde kullanılacak işlemci de belli oldu. Bu işlemcinin Türkiye’de de kullanılacağı belirtildi.

Söylentiye göre bu aile gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak. Galaxy Note 20 ailesi, Türkiye gibi birçok pazarda ise yeni Exynos 992 işlemciden güç alacak. Snapdragon 865’ten yüzde 1 ila 3 gibi küçük bir oranda daha hızlı olacağı belirtilen Exynos 992,  Galaxy S20’lerde kullanılan Exynos 990 ile Snapdragon 865 arasındaki farkı ortadan kaldıracağa benziyor. Bu da oldukça avantajlı görünüyor.

Yeni amiral gemisi telefonlar teknik olarak Galaxy S20 ailesinden çok da farklı olmayacağa benziyor.Hatırlamak gerekirse, Galaxy S20’lerin donanımını biraz daha farklı bir tasarım ve S Pen kalem ile birleştirilecek.

Note 20 Serisi Merakla Bekleniyor

Yakın zamanda Galaxy s20 serisini tanıtan Samsung şu günlerde Galaxy Note 20 5G’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen telefonun ilk görüntüleri ve bazı özellikleri LetsGoDigital tarafından sızdırıldı. Pek çok akıllı telefon kullanıcısının merak ve heyecanla beklediği telefona dair detaylar bir bir ortaya çıkıyor.  Telefonun Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 serisinin benzer bir takım özellikler ile geleceği bekleniyor.

Üretimleri ile akıllı telefon konusunda bir numara olarak kabul edilen Samsung kısa bir süre önce S20 serisini tanıttı. Kullanıcılar S20 serisi ile birlikte Galaxy Note 20 5G’yi de oldukça merak etmeye başlamıştı. Yaz aylarında Galaxy Note 20 serisinin kullanıcılar ile buluşturulacağı biliniyor.

Samsung geçtiğimiz yaz Galaxy Note 10 serisini ve 5 ay sonrasında da Galaxy Note 10 Lite modelini tanıtmıştı. Her geçen gün daha önce uygulanmamış çeşitli teknolojiler ile kullanıcıları buluşturan Samsung şimdiyse Galaxy Note 20 5G’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Serinin yaz aylarında kullanıcıları ile buluşulacağı bilinirken seri şimdiden sızdırılan özellikleri ve görüntüleri büyülüyor.

Daha önce Ice Universe tarafından tasarımı sızdırılan Galaxy Note 20 hakkında yeni bilgiler ve ilk görüntüler gelmeye başladı. Pek çok kişinin takip ettiği ve heyecanla beklediği Galaxy Note 20 serisinin ardından Samsung’un nasıl bir seri ile karşımıza çıkacağı şimdiden merak konusu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı