Mobil

Samsung Galaxy Note 20 Tasarımı Detaylandı

Teknoloji devi Samsung’un önümüzdeki aylarda duyurmaya hazırlandığı yeni amiral gemi modeli Note 20 ailesine dair ilk bilgiler gelmeye başladı. Galaxy Note 20 ailesinin tasarım detayları belli oldu. 

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung bir yandan yeni akıllı telefon modelleri tanıtmaya devam ederken bir diğer yandan da yeni modellerini geliştirmeye devam ediyor. 

Samsung’un yaz aylarında duyurmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi Galaxy Note 20 modelinin tasarımına dair bazı bilgiler ortaya çıktı. 

Galaxy Note 20 Plus modeli ile birlikte çıkacak Galaxy Note 20 Plus LED View Cover dolgu kabı sızdırıldı. Sızdırılan bu görselle birlikte Samsung’un yeni akıllı telefonunun tasarım hatları da belli olmuş oldu. Tasarım detaylarına bakıldığında Samsung Galaxy Note 20 Plus modelinin Samsung Galaxy S20 Ultra modeli ile aynı kamera dizilimine sahip olacağı görülüyor. Kalıp fotoğrafından anlaşılacağı üzere Galaxy Note 20 serisinin sağ tarafında ise cihaz tuşları yer alacak. 

Kalıp görsellerinde görünen bir diğer detay ise Galaxy Note 20 sersinin ekranının önceki Note serisi modelleri kadar kıvrımlı olmayacağı. Ayrıca paylaşılan fotoğraftaki kalıbın en boy oranının biraz orantısız olduğu görülüyor. Bu orantısızlığın nedeni ise cihazın hala geliştirilme aşamasında olduğunun bir göstergesi olarak aktarılıyor.  

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı