Mobil

Samsung Galaxy Note 8 ‘A Nasıl Format Atılır?

Samsung Galaxy Note 8 ‘A Nasıl Format Atılır?

Akıllı telefonlarda yaşanan takılmalar ve donmalar çoğu zaman oldukça can sıkıcı bir durum haline geliyor. Özellikle telefona virüs girdiği zaman bu yavaşlık inanılmaz ölçülerde artıyor. Bu gibi durumlarda cep telefonuna format atarak bu tür sorunlardan kurtulabilirsiniz. Bu konumuzda da Samsung Galaxy Note 8 format atma işlemi üzerinde duracağız.

Galaxy Note 8 format nasıl atılır?

Galaxy Note 8 format atma adımından önce dikkat etmeniz ve uygulamanız gereken bir adım daha var. İlk olarak telefonunuzun yedeğini almalısınız. Çünkü format yani resetleme işleminden sonra tüm bilgilerinizi kaybedeceksiniz. O yüzden sizin için önemli olan her şeyin yedeğini mutlaka alın. Format adımından sonra tekrar yedekleri geri yüklersiniz.

Note 8 modeline format atarak telefonunuzu ilk aldığınız günkü haline getirebilirsiniz. Bu işlemden sonra donma ve takılma sorununu da yaşamayacaksınız. Format için ilk olarak menüye girin ve oradan ayarlara girin. “Yedekle ve sıfırla” kısmına geçtikten sonra “Fabrika ayarlarını sıfırla” seçeneğini seçin. Buradan da “Cihazı sıfırla” ve ardından “Her şeyi sil” diyerek format atma işlemine başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı