Mobil

Samsung Galaxy Note20 ve Fold 2’yi 5 Ağustos’ta Tanıtacak!

Galaxy Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note20’nin 5 Ağustos’ta tanıtılacağı iddia edildi. Note20 ile birlikte farklı birçok cihazın dijital ortamda bir etkinlik ile 5 Ağustos’ta  tanıtılacağı belirtildi.

Çin’in sosyal medya platformu Weibo’daki bir iddiaya göre Samsung, Galaxy Note20 ve Note20 Ultra ile birlikte katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip’in 5G sürümünü çıkaracak. Ayrıca  Samsung’un Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ tabletlerini ve Galaxy Watch 2’yi de çıkaracağı iddia edildi. Güney Kore’de yayın yapan bir site olan Dong’da  bir haberde, bir kaynağın Samsung içerisinden bilgi aldığı belirtildi. İddianın kaynağına bakacak olursak;

“Şirket içerisinde tartışmalar yaşanıyor ancak plan, Galaxy Unpacked etkinliğinin 5 Ağustos’ta düzenlenmesi planı en uygunu olarak belirlendi. COVID-19’un yayılmaya devam etmesi ve ABD’deki ırkçılık karşı protestoların sürmesi sebebiyle bu seneki etkinliğin dijital ortamda yapılması muhtemel.”

Yaz aylarında çıkacak olan Samsung Galaxy Note 20 ailesinde kullanılacak işlemci de belli oldu. Bu işlemcinin Türkiye’de de kullanılacağı belirtildi. Söylentiye göre bu aile gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak. Galaxy Note 20 ailesi, Türkiye gibi birçok pazarda ise yeni Exynos 992 işlemciden güç alacak. Snapdragon 865’ten yüzde 1 ila 3 gibi küçük bir oranda daha hızlı olacağı belirtilen Exynos 992,  Galaxy S20’lerde kullanılan Exynos 990 ile Snapdragon 865 arasındaki farkı ortadan kaldıracağa benziyor. Bu da oldukça avantajlı görünüyor.

Yeni amiral gemisi telefonlar teknik olarak Galaxy S20 ailesinden çok da farklı olmayacağa benziyor.Hatırlamak gerekirse, Galaxy S20’lerin donanımını biraz daha farklı bir tasarım ve S Pen kalem ile birleştirilecek.

Note 20 Serisi de Merakla Bekleniyor

Yakın zamanda Galaxy s20 serisini tanıtan Samsung şu günlerde Galaxy Note 20 5G’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen telefonun ilk görüntüleri ve bazı özellikleri LetsGoDigital tarafından sızdırıldı. Pek çok akıllı telefon kullanıcısının merak ve heyecanla beklediği telefona dair detaylar bir bir ortaya çıkıyor.  Telefonun Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 serisinin benzer bir takım özellikler ile geleceği bekleniyor.

Üretimleri ile akıllı telefon konusunda bir numara olarak kabul edilen Samsung kısa bir süre önce S20 serisini tanıttı. Kullanıcılar S20 serisi ile birlikte Galaxy Note 20 5G’yi de oldukça merak etmeye başlamıştı. Yaz aylarında Galaxy Note 20 serisinin kullanıcılar ile buluşturulacağı biliniyor.

Samsung geçtiğimiz yaz Galaxy Note 10 serisini ve 5 ay sonrasında da Galaxy Note 10 Lite modelini tanıtmıştı. Her geçen gün daha önce uygulanmamış çeşitli teknolojiler ile kullanıcıları buluşturan Samsung şimdiyse Galaxy Note 20 5G’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Serinin yaz aylarında kullanıcıları ile buluşulacağı bilinirken seri şimdiden sızdırılan özellikleri ve görüntüleri büyülüyor.

Daha önce Ice Universe tarafından tasarımı sızdırılan Galaxy Note 20 hakkında yeni bilgiler ve ilk görüntüler gelmeye başladı. Pek çok kişinin takip ettiği ve heyecanla beklediği Galaxy Note 20 serisinin ardından Samsung’un nasıl bir seri ile karşımıza çıkacağı şimdiden merak konusu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı