Mobil

Samsung Galaxy S10, S10+ Yeni Renk Seçeneği İle Geliyor

Samsung Galaxy S10 ve S10 + ikilisi toplam altı renkte geliyor, ancak tek bir bölge değil bütün renk çeşitlerini elde edecek. Çin için ikili şu anda siyah, yeşim beyazı, cam yeşili, seramik siyahı ve seramik beyazı olarak mevcut, ancak yakında yeni bir renk tonu inebileceği için değişebilir.

Samsung Galaxy S10 Renk Seçenekleri

Resmi Weibo yayınındaki Samsung China, hem Galaxy S10 hem de S10 + için yeni bir renk seçeneğinin geldiğini bildiren bir poster yayınladı. Weibo yazısı “Yakında mavi, yeni renkler geliyor!” diye tercüme etti, ancak bu varyantın diğer birkaç piyasada sunulan prizma mavisi model kadar parlak ve yansıtıcı olacağından emin değiliz. Çeşit, aynı özellikleri, tasarımı ve elbette diğer değişkenle aynı fiyatı içermelidir.

Samsung-Galaxy-S10

Samsung, piyasaya sürüldüğü birkaç renk çeşidini piyasaya sürme trendinin tamamında yeni değil ve ardından birkaç hafta sonra yeni renk seçenekleri biçiminde bir tasarım yenilemesi izledi. Amaç, Galaxy S10’un rekor sürede püskürmemesini sağlamaktır. Geçen yılki Galaxy S9 / S9 + da benzer muamele gördü ve Çin’de piyasaya sunulan S10 serisinin sıcak alımı ile yeni renk çeşidi, Koreli şirket için daha fazla satış yapılmasına yardımcı olmalı.

Samsung, Galaxy S10’un 5G modelini Çin pazarına sunmadı, ancak bir sonraki nesil 5G bağlantı seçeneğinin Çin’de ticari olarak piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, bu yakında gerçekleşecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı