Mobil

Samsung Galaxy S11 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı Samsung Galaxy S11 Lite özellikleri ortaya çıktı. 

Teknoloji devi Samsung uygun fiyatlı bir amiral gemisi üzerinde çalışıyor. Samsung’un SM-G770F model numarasına sahip olan akıllı telefonun Galaxy S10 Lite ya da Galaxy S11 Lite olacağı düşünülüyor. Modelin merakla beklenen benchmark test sonuçları ortaya çıktı. 

Galaxy S11 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung’un şimdilik ismi bilinmeyen akıllı telefonunun Geekbench 5 test sonuçları ortaya çıktı. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden alacak olan Samsung’un yeni akıllı telefonu 8 GB RAM ile desteklenecek. Samsung’un yeni akıllı telefonunun işlemcisi Galaxy S10e modeliyle aynıyken RAM miktarının Galaxy S10e modelinden fazla olduğu görülüyor. Kutusundan Android 10 işletim sistemi ile birlikte çıkacak olan akıllı telefon modelinin tek çekirdek puanının 742 ve çok çekirdek puanının ise 2.604 olduğu görülüyor. Alınan bu test sonuçlarıyla birlikte Samsung’un yeni akıllı telefonunun Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 serisi ile aynı performansa sahip olduğu görülüyor. 

Samsung’un güçlü özelliklere sahip yeni akıllı telefonunun önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. Samsung’un uygun fiyatlı amiral gemisi yeni akıllı telefonunun Galaxy S10 Lite ismiyle mi yoksa Galaxy S11 Lite ismiyle mi satışa sunulacağı şimdilik bilinmiyor. Model numarası göz önünde bulundurulduğunda modelin Samsung Galaxy S serisine dahil olacağı görülüyor. Bilindiği üzere Samsung Galaxy S10e modeli de Galaxy S10 Lite olarak satışa sunulmuştu. Ortaya çıkan modelin bu nedenle Galaxy S11 Lite olması bekleniyor. 

Geekbench test sonuçlarına göre cihazın eski bir işlemci kullandığı görülüyor. Samsung Galaxy S11 modellerinin Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisini kullanacağı düşünüldüğünde sızıntılardaki modelin Snapdragon 855 işlemci kullanması mantıklı bulunmuyor. 

Samsung’un Galaxy S11 serisini 2020 yılının Mart ayında tanıtacağı düşünüldüğünde Samsung’un yeni Galaxy modelinin Galaxy S10 Lite ismiyle gelebileceği düşünülüyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı