Mobil

Samsung Galaxy S11 Plus Tasarımı Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 2020 Şubat ayında tanıtacağı Galaxy S11 Plus modelinin tasarımı ortaya çıktı. 

Samsung’un Şubat 2020 tarihinde MWC 2020 etkinliği kapsamında duyuracağı yeni amiral gemisi Galaxy S11 modellerinin özellikleri ve tasarımı netleşmeye başlıyor. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S11 ve Galaxy S11e modellerine dair bilgilerin ortaya çıkmasıyla birlikte şimdi de Galaxy S11 Plus modelinin özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı. 

Ortaya çıkan görsellere göre Samsung Galaxy S11 Plus modeli devasa denilebilecek bir kamera modülü ile birlikte gelecek. Göze pek hoş hitap etmeyen Galaxy S11 Plus modelinin kamera modülü Galaxy S11 Plus modelinin arka tasarımında önemli bir yer kaplıyor. 

Galaxy S11 Plus Kamera Özellikleri

Büyük bir kamera modülüne sahip olacak olan Galaxy S11 Plus modeli bu modül içerisinde yeni nesil 108 megapiksel çözünürlüğünde bir kamerayı barındıracak. Diğer kameraların teknik özellikleri şimdilik bilinmese de Galaxy S11 Plus modeli beşli kamera kurulumuna sahip olacak. Galaxy S11 Plus modelinde ayrıca 3D ToF sensörü ve 5x optik zoom suran bir telefoto kamerasının olması bekleniyor. 

6.39 inç büyüklüğünde dinamik AMOLED ekran ile birlikte gelecek olan Galaxy S11 Plus modelinin ekranının 120 Hz ekran tazeleme özelliğine sahip olması bekleniyor. Galaxy S11 ailesinin, Galaxy S11 5G modelinin ardından en güçlü modeli olacak olan Galaxy S11 Plus modelinin diğer özelliklerinin ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı