Mobil

Samsung Galaxy S7 Nasıl Format Atılır?

Samsung Galaxy S7 Nasıl Format Atılır?

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S7 format atma işlemini anlatacağız. Bazı durumlarda telefonumuzda can sıkıcı donmalar, takılmalar yaşanabilir. Bu tür problemler yaşandığı zaman format atmak son derece doğru bir karar olacaktır. Eğer sizde S7 model telefonunuzda donma, takılma ve yavaşlık yaşıyorsanız ya da cep telefonunuza virüs bulaştıysa mutlaka format atmalısınız.

Galaxy S7 format atma, sıfırlama işlemi

Galaxy S7 format atma adımından önce önemli olduğunu düşündüğünüz her şeyi yedeklemenizi öneririz. Fotoğraflar, videolar, rehber gibi önemli yerlerin yedeğini alın. Böylelikle format attıktan sonra tekrardan geri yükleyebilirsiniz. Aksi halde formatla silinen dosyaların geri döndürülmesi mümkün değildir.

Galaxy S7 sıfırlama için menüye girip ayalar bölümüne girin. Buradan “Yedekle ve sıfırla” seçeneğini seçin ve ardından “Fabrika ayarlarını sıfırla” seçeneğini seçin. Daha sonra karşınıza çıkacak olan ekrandan “Telefonu sıfırla” ve “Her şeyi sil” adımlarını uygulayın. Böylelikle Samsung Galaxy S7 model telefonunuza format atmış olacaksınız. Ayrıca tekrar hatırlatmakta fayda var. Mutlaka cep telefonunuzun yedeğini alın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı