Mobil

Samsung Galaxy Xcover 5 Ortaya Çıktı

Samsung’un Galaxy Xcover 4’ü Mart 2017’de piyasaya sürüldü. Samsung’un akıllı telefon hattı geçen yıldan bu yana çok değişti, Güney Koreli firmanın hala Xcover serisinin bir devamı istediğini düşünüyor. Yeni cep telefonu bildirildi Galaxy Xcover 5 olması bekleniliyor.

Galaxy Xcover 5, 2.800 mAh Batarya İçerecek

Muhtemelen Galaxy Xcover 5 olan SM-G398FN / DS model numarasına sahip bir Samsung akıllı telefonu, yakın zamanda FCC sertifikasını aldı. Hangi cihaz başlatmak için yakın olabileceğini ima ediyor. Listeler ayrıca, ahizenin 3.85 Volt’ta 10.78 Wh pil ile gönderileceğini, başka bir deyişle 2.800 mAh birim anlamına geldiğini de gösterir. Bu, bugünün standartları için büyük değil ve aynı zamanda 2017 ′ Galaxy Xcover 4’te mevcut olan kapasitenin aynısı.

Galaxy Xcover 5

FCC’de Galaxy Xcover 5’in içindeki donanıma işaret eden hiçbir detay yok, ancak GeekBench Exynos 7885 ile gönderileceğini ortaya koymak için orada. İşlem gücü 3GB RAM ile eşleştirilecek ve Depolama en azından 32GB ile başlamalı. Cep telefonu Android 9 Pie ile gelecek ve muhtemelen Samsung’un One UI’sı çalışıyor olacak.

Galaxy Xcover 5 Merakla Bekleniyor

Hollandalı perakendeci Centralpoint, SM-G398’i Xcover 4S takma adı altında web sitesinde 250 € civarında bir fiyat etiketi ile listeledi. Liste ayrıca, yeni akıllı telefon için 4 Haziran 2019 tarihli yayınlanma tarihini de ortaya koyuyor. Samsung gerçekten geliştirecekse, yeni Xcover serisi akıllı telefon hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacak. Günümüzde sektörde sıcak olan tüm trendleri göz önüne alarak, Xcover tasarımını görmeyi ve Global pazarlarda rekabet edebilecek durumda olup olmadığını merak ediyoruz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı