Mobil

Samsung Galaxy Z Flip İlk Kullanımda Kırıldı!

Samsung Galaxy Z Flip son dönemin yükselen yıldızı olabilir fakat katlanır telefonlara dair sular asla durulmuyor. Daha önce de katlanır telefonlarında kırılma vakası meydana gelen ve telefonlarını toplatmak zorunda kalan Samsung, şimdi de Galaxy Z Flip ile aynı krizle karşı karşıya kaldı.

Samsung Galaxy Z Flip dayanıklılık konusunda son derece iddialı bir katlanır telefon olarak piyasaya sunulmuştu. Pek çok sağlamlık testinden geçen cihaz kullanıcılarına Samsung’un Galaxy Fold’un ekran kırılma sorunundan ders çıkardığını çok net göstermişti. 

Samsung Galaxy Fold’un tek sorunu kırılma da değildi. Katlanan ekranda oluşan kırışıklık çoğu kullanıcıyı rahatsız ediyor ve kullanıcı deneyimini olumsuz etkiliyordu. Tüm bu durumlar katlanır telefonlara karşı negatif bir bakış açısı geliştirmiş olsa da Samsung son derece iddialı bir katlanır telefonolan Galaxy Z Flip ile bu durumu değiştirmeye kararlıydı fakat dün Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım Galaxy Z Flip üzerine yeni bir kriz yarattı.

Samsung Galaxy Z Flip Kırılma Sorunu

Atılan Tweet’e göre telefonunu yeni alan bir Twitter kullanıcısı, ekran üzerindeki koruyucu bandı çıkarmış ve ardından telefonunu katlar katlamaz kırılma sesini duymuştu. Tweet kısa süre içerisinde büyük dikkat çekti ve Samsung tarafından da konuya dair daha detaylı bilgi rica ettiklerini belirten bir mention atılarak kullanıcıya ulaşıldı. 

Daha sonra kullanıcı cevap olarak attığı Tweet’te Samsung’a hızlı geri dönüşlerinden ötürü teşekkür etti ve 1 gün içerisinde telefonda değişim sağlandığını belirtti. Bu tweet de kullanıcının kırılmış Samsung telefonu iPhone ile çeken ve aslında asıl amacı Twitter üzerinden ilgi çekmek veya Apple fanı olup Samsung’u karalamak isteyen herhangi biri olduğuna dair yapılan iddiaları yalanladı.

Samsung Galaxy Z Flip katlanır telefonun kırıldığı ilk vakada çok hızlı hareket edip müşteri memnuniyetini sağlamış olabilir fakat yine de telefonların kolaylıkla kırılıp kırılmadığı veya bu durumun soğuk havaya bağlı olup olmadığına dair soru işaretleri devam ediyor. Kullanıcının attığı tweet’in altında bu konuyu tartışan ve Samsung Galaxy Z Flip katlanır telefonu satın alma kararı üzerinde değişiklik yapacağını belirten pek çok kişi de mevcut. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı