Mobil

Samsung Gelecek Planlamasını Açıkladı

Samsung Gelecek Planlamasını Açıkladı

Güney Kore menşeili dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Samsung şu anki başarısını ileride de sürdürebilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Samsung yöneticileri tarafından yapılan açıklamada gelecek on yıllık süreçle ilgili planlarının olduğunu ve şu anki başarılarını sürdüreceklerine inandıklarını açıkladılar.

Samsung başkan yardımcısı gelecek ile ilgili planlarını anlattı

Samsung’un Başkan Yardımcısı Jay Lee, Samsung’un gelecek on yılla ilgili planlarını hazırladıklarını açıkladı. Lee yaptığı açıklamada pek çok teknolojik gelişmelerin ileriki zamanlarda kullanıcılarla buluşacağını ifade etti. 6. nesil mobil ağlarda dahil olmak üzere pek çok konu üzerine devasa yatırımlar yapıldığında da bahsetti. Jay Lee geçtiğimiz hafta Samsung’un birçok yöneticisiyle bir araya gelerek 6. nesil mobil ağlar ve diğer teknolojiler hakkında istişarede bulunduklarını açıkladı. Lee 6G teknolojisi hakkında yorumlarını ve projelerini ilk defa nisan ayında dile getirdi.
Daha çok Samsung’un geleceği hakkında konuşan Jay Lee, Amerika ile Çin arasında yaşanan ticari savaş ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Huawei’deki gelişmelere göre Samsung’da yeni rotalar çizebilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı