Mobil

Samsung Hızlı Şarj Konusunda Atağa Geçti

Samsung Hızlı Şarj Konusunda Atağa Geçti

Samsung hızlı şarj konusunda rakip markların bir tık gerisinde kalıyordu. Bunun farkına varan Samsung, çok daha hızlı şarj edebilen yeni modeller çıkaracağını duyurdu. Bilindiği üzere Samsung en fazla 25W’a kadar şarj desteği sunuyordu. Uzun bir zamandır hızlı şarj konusuna yoğunlaşan Samsung sonunda 45W hızlı şarj ürününü tanıttı.

Samsung hızlı şarj ürününü tanıttı

Samsung, 26-28 Haziran tarihleri arasında yapılan MWC etkinliğinde 45W’a kadar hızlı şarj desteği sunan ürününün tanıtımını yaptı. Samsung markası 2019 yılında yaptığı atakla birçok konuda lider olma yolunda ilerliyor. Geleceğe yönelik planlarını sık sık güncelleyen Samsung, böylelikle rakiplerinin de bir adım önüne geçmeyi başardı.

45W’a kadar hızlı şarj desteği sunan yeni ürünün ne zaman piyasaya sürüleceği ise henüz belirlenmedi. Ancak elde edilen bilgilere göre yeni Galaxy Note 10’da bu özelliğe yer verileceği iddia ediliyor. Samsung hızlı şarj konusunda rakiplerinin gerisinde olmasının da aslında bir nedeni var. Note 7 modelinde yaşadığı batarya probleminden dolayı hızlı şarj konusunda rakiplerinin gerisinde kaldı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı