Mobil

Samsung S20 Serisini Kendi Sitesinde Sızdırdı

Samsung Galaxy S20+ ve Samsung Galaxy S20 Ultra 5G çok kısa bir süre içerisinde lansmanı yapılacak akıllı telefonlardan. Tüm dünyanın merakla beklediği lansmana yalnızca 1 hafta kala Samsung S20+ ve S20 Ultra görüntülerini yanlışlıkla yayınladı. Böylece cihazların resmi fotoğraflarına pek çok kişi tarafından ulaşıldı.

11 Şubat 2020’de ABD San Francisco’da düzenlenen Unpacked 2020 etkinliğinde Samsung’un heyecanla beklenen Galaxy S20 serisi duyurulacak. Samsung’un yeni amiral gemisi olarak nitelendirilen akıllı telefonlara ek olarak yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds+ da tanıtılan ürünler arasında yer alacak.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Özellikleri

Şu an için en büyük heyecanı yaratan modelin Samsung S20 Ultra 5G olduğunu söylemek şart. Tüm dünyanın nefesini tutarak beklediği telefonun ana kamera inanması güç olsa da tam 108 megapiksel. Bu kameranın yanı sıra telefonda ikinci bir arka kamera daha mevcut. 48 megapiksellik ikinci kamerayla güçlendirilen telefon kullanıcılarına 8K/30FPS çözünürlükte videolar kaydetme imkanı sunarak rakipleri arasında çok ciddi bir atılım gerçekleştirdi diyebiliriz.

Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra 5G Heyecanlandırdı

Lansmana yalnızca 1 hafta kala Samsung’un kendi sitesinde yanlışlıkla yayınladığı fotoğraflara bakıldığında S20 Ultra 5G’nin alışılmışın dışında büyüklükteki kamera bölümü dikkat çekiyor. Modül üzerinde 100X Space Zoom yazıyor. Mükemmel fotoğraf çekimlerini mümkün kılan Samsung’un amiral gemisi S20 Ultra 5G, iPhone 11’i en çok zorlayan rakibi olacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S20 Serisine Led Kılıf

Cihazlar için üretilmiş kılıfları güncellemek isterken yanlışlıkla telefon görsellerini de yayınlayan Samsung sayesinde Galaxy S20 serisi tasarımları resmi olarak görülmüş oldu. Bu sızıntı esnasında öğrenilen bir diğer önemli bilgi de daha önce Galaxy S10 serisinde de kullanıma sunulan LED kılıfların S20 serisinde de yer alacağı. Oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip olan kılıf yine de telefonların adının ve tasarımlarının resmi sayfa sebebiyle sızması yüzünden daha az konuşulan bir detay olarak kaldı. 

Galaxy S20 serisinden alınan bir cihaza Unpacked 2020’de tanıtılacak diğer ürün olan Galaxy Buds+ hediyesi geleceği söylentileri mevcut olsa da bu konu üzerine yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı