Mobil

Samsung S9 Güncellemesi ile Gece Modu Özelliği Geldi

Samsung S9 Güncellemesi ile Gece Modu Özelliği Geldi

Akıllı telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmezleri arası girdi. Hemen hemen her işlemimizi bu telefonlar üzerinden halleder hale geldik. Fakat hiç şüphe yok ki akıllı telefonlarda kullandığımız en çok kullandığımız özellik ise kameralar… Samsung yeni çıkardığı güncelleme ile Galaxy S9’un kamera özelliğini bir üst seviyeye çıkardı ve gece modu özelliğini aktif etti.

Güncellemeyle Birlikte Gelen Yenilikler

Teknoloji devi Samsung, Galaxy S9 için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte bazı güvenlik önlemlerinde iyileştirmeler yaparken, gece modu özelliğini de aktifleştirdi. Bilindiği üzere gece modu özelliği, Samsung Galaxy S10 birlikte ilk defa kullanıcıların beğenisine sunulmuş ve oldukça popüler bir hale gelmişti. Durum böyle olunca kullanıcılar bu özelliğin önceki Samsung modellerine de gelip gelmeyeceğini tartışır olmuştu. Firma yetkilileri, kullanıcıların bu taleplerini görmezden gelmedi ve Haziran ayı güncellemesiyle Samsung Galaxy S9 model telefonlara, gece modu özelliğini getirdi.

Samsung Galaxy S9 kullanıcıları, gece modu özelliğinin gelmesinden oldukça memnun görünüyor. Samsung’un şimdi bu özelliği diğer modellerine de getirip getirmeyeceği ise oldukça merak ediliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı