Mobil

Samsung, Uygun Fiyatlı 4 Yeni Katlanabilir Telefon Tanıtabilir!

İstenilen ilgi katlanabilir telefonlara gösterilmese de Samsung firması bu sektörden vazgeçmeyerek uygun bütçeli yeni modeller ile piyasaya gelebilir.

Söylentilere göre firma, Galaxy Fold modelinin uygun bütçeli versiyonu dışında 3 yeni katlanabilir cihaz üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor.

Katlanabilir akıllı telefonlar, ekran teknolojileri ile güven oluşturamadıkları gibi fiyat bakımından da ulaşılması zor bir yerde.Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung firması, geçtiğimiz sene Galaxy Fold, bu sene de Galaxy Z Flip ile katlanabilir akıllı telefon piyasasına girdi fakat ilk adımda sağlamlık sorunları sebebi ile beklediği ilgiyi göremedi.

İlgi göremese de yakın zamanda firmanın Galaxy Fold 2 ile karşımıza çıkması beklenmekte.

XDA Developers editörü olan Max Weinbach, Samsung firmasının katlanabilir telefonlardan vazgeçmeyeceğini belirtti.Weinbach’ın söylediğine göre firma, Galaxy Fold’e ya da Galaxy Fold Lite olarak isimlendirilecek yeni bir cihazı, 1100 dolar gibi biraz daha uygun bir fiyatla piyasada çıkarmayı düşünmektedir.

Samsung, Katlanabilir Telefonlarda Uygun Fiyatları Amaçlıyor.

Max Weinbach bunun yanında Samsung firması 3 tane daha katlanabilir akıllı telefon piyasaya çıkartmayı planladığını söylüyor.Bu telefonlardan biri Galaxy Z Flip’in ultra ince katlanabilir camına (UTG) yer verecek.

Kalan iki model ise Galaxy Fold gibi plastik panel kullanılacak.Bunun yanında yeni katlanabilir telefonların Winner2 ve Champ kod isimlerine sahip olduğu da açıklandı.

Weinbach, bu verilen bilgilerin şimdilik birer söylenti olduğunu da belirtti ve kesin olmadığının özellikle söyledi.Samsung firması tarafından konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı, fakat bu senenin ilerleyen günlerinde katlanabilir cihazlar hakkında, özellikle Galaxy Fold 2 tarafında daha fazla açıklama yapılması beklenmektedir.Yapmış olduğu bilgi sızıntıları ile öne çıkan YouTuber olan Mauri QHD de Galaxy Fold Lite‘ın 900 dolar civarında olacağını ve küçük arka ekrana sahip olmayacağını söyledi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı