Mobil

Şarjı En Hızlı Dolduran Powerbank Marka Rehberi

2019’un en iyi Powerbank rehberimize hoş geldiniz. Çok seyahat ediyorsanız veya hareket halindeyken çok çalışmak istiyorsanız, uzaktaki mobil cihazlarınızı şarj etmenizi sağladığından, güç bankaları çok önemli bir araçtır.

Bu rehberde şu anda mevcut en iyi güç bankalarını oluşturduk. Bu üst taşınabilir şarj cihazları yalnızca rahatça taşıyabilecek kadar ince ve hafif değildir, aynı zamanda akıllı telefonların, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların ve hatta kameraların pillerini doldurmaya yetecek kadar güç sunar. Yolda çok çalışan dijital reklam öğeleri veya seyahat etmeyi seven herkes için bu liste ihtiyaçlarınız için en iyi seçeneği bulmanıza yardımcı olacaktır.

Powerbank Nasıl Seçilmelidir?

Sizin için en iyi güç bankasını bulmak birkaç faktöre bağlı olacaktır. Öncelikle, kendinizi uzun süre boyunca bir güç noktasından uzakta bulursanız, sürekli olarak farklı aygıtlarda çalışarak yüksek bir pil kapasitesi isteyeceksiniz. Bu miliamp saatlerde (mAh) ölçülür. Daha fazla cihaz şarj etmek istemeniz durumunda, taşınabilir şarj cihazının kaç şarj noktası olduğunu kontrol etmek anahtar olacaktır.

Taşınabilir Şarj Aleti

Anker Powercore 20100 Powerbank

PowerCore 20100 güç bankası, iki 2.4 Amp portu ile birlikte gelir, böylece iki cihazı bir seferde şarj edebilirsiniz. Devasa (20.100mAh) bir kapasiteye sahip, bu da bir yolculuk sırasında her şeyi birkaç kez şarj edebileceğiniz anlamına geliyor; iPhone 8, iPhone 7 ve iPhone 6 altı kez, Samsung Galaxy S9, S8, S7, S6 dört kez şarj eder. Ancak, belki de en önemlisi, PowerIQ veya VoltageBoost kullanan cihazları şarj ederken çok hızlı.

MAXOAK 50,000mAh Powerbank

Şaşırtıcı altı limanı olan MAXOAK 50.000mAh güç bankası, telefonlarının ve tabletlerinin aynı anda şarj edilmesi gereken bir grup iş arkadaşıyla seyahat ediyorsanız en iyi taşınabilir şarj cihazlarından biridir. Ve 50.000mAh’lık bir batarya kapasitesiyle, kesinlikle birden çok kez bile yapacak kadar güce sahip olacaksınız. Ne yazık ki, MacBook’unuzu şarj etmek için kullanamazsınız, ancak Fujitsu, Sony, Acer, Asus, IBM, Dell, HP, NEC, Samsung ve Lenovo’dan uyumlu birçok dizüstü bilgisayar vardır.

Ravpower Lustre Taşınabilir Şarj Cihazı

RAVPower Lustre taşınabilir şarj cihazı, süper ucuz olabilir, ancak yine de akıllı telefonunuzu en az bir kez ve muhtemelen iki kez yüzde sıfır ila 100 arasında bir güç sağlamak için kesinlikle yeterli olan 6,700mAh’lık mükemmel bir kapasite sunuyor. Bu güç bankası oldukça hafiftir, çoğu cebe iyi sığar ve çok çeşitli cihazlarla uyumludur. Kısacası, cihazlarınızı yoğun bir şekilde kullanmayı beklemeyeceğiniz bir akşam veya hafta sonu için mükemmel bir seçimdir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı