Mobil

Selfie Çekimini Şova Dönüştürecek 10 Uygulama

Selfie çekimi, kimilerimiz için gerçekten çok önemlidir. Öyle ki çekilen selfielerde daha harika bir görüntüye kavuşabilmesi için kullanılan programlar bile vardır. İnternet üzerinden arama yapıldığında birçok uygulama karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu uygulamalardan hangisi daha kaliteli selfie deneyimi sunmaktadır? Bu yazımızda internet dünyasındaki en iyi 10 selfie uygulamasını sizin için derlemeye çalıştık.

Etkileyici Bir Selfie İçin

Son yıllarda popüler hale gelen selfie çekimi, sanıldığı kadar basit bir iş değildir. Özellikle doğru açı ayarlanmadığında çekilen resimler, çekenin bile memnun olmayacağı bir şekilde çıkabilmektedir. Kullanılan uygulamalar ile daha güzel bir açı yakalanabilmekte ve özçekim görsel bir şova dönüşebilmektedir.

Selfie programları arasında, Facetune 2, Retrica, AirBrush, Cymera ilk akla gelenlerdir. Facetune 2 adlı program görülen hataları saniyeler içerisinde düzeltebilmektedir. Retrica ise hem fotoğraf hem de sosyal medya işlevi ile kolayca kolajlar oluşturmaya ve bunları paylaşmaya olanak sağlamaktadır. Bu özelliği ile kullanıcılar, ilk çıktığında çok fazla tercih etmiş olsa da bugün için popülerliğini yitirmişe benzemekte.

Eğlence İçin Camera 360

Özçekim için önerebileceğimiz bir diğer program olan AirBrush ile harika portreler yapabilir, yüz şeklinizi bile değiştirerek, makyaj dahi yapabilirsiniz. Cymera programı da selfie için kullanabileceğiniz ve kişiselleştirebileceğiniz bir uygulama. 130 filtre seçeneği sayesinde farklı tonları ve ayarları deneyebilir ve bu seçeneklerini kaydedebilirsiniz.

Camera 360, eğlenmek isteyenler için güzel seçenekler sunmakta. Hayvan çıkartmaları ve animasyonların bulunduğu program, gülmeyi sevenler için biçilmiş kaftan. Şehirlerarası bir selfie deneyimi için Selfie City kullanılabilir. Programın içerisinde yer alan şehir filtreleri ile aynı anda farklı şehirlerde olduğunuzu düşündürebilmektesiniz.

En Çok Tercih Edilen Retrica Ve Instagram

10 program arasında, mükemmel görünmenizi sağlayan YouCam Perfect’i saymadan geçmek olmaz. Program çoklu selfielerde bile efekt uygulamanıza imkân vermesi açısından önemli bir yere sahip. Picsart, indirme sayısı bakımından en çok kullanıcıya ulaşabilen programlardan biri. Program, dünya genelinde 450 milyonu aşkın indirme ile dikkat çekmeyi başarmış durumda. Ayrıntılı bir düzenleme için Pixlr kullanmanız uygun olacaktır. Hem kamera, hem kolaj, hem de fotoğraf düzenleyicisi olan program, ayrıntılara inmeyi sevenler için güzel bir seçenek.

Listenin en popüleri ise elbette Instagram. Program anlık selfie çekimlerinin paylaşıldığı bir sosyal platform olması açısından büyük bir ilgiye sahip. Bugün için bir zamanların selfie devi, Retrica’yı tahtından etmiş görünmekte.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı