Mobil

Snapdragon X50 Modemiyle Lenovo Z6 Pro 5G Sürümü Tanıtıldı

Bu yılın başlarında MWC 2019’da Lenovo, ilk 5G özellikli akıllı telefonunu takdim etti. Bugün, şirket nihayet Çin’de devam eden MWC Shanghai’da telefon cihazını Lenovo Z6 Pro 5G Sürümü olarak başlattı. Markanın yeni önerisi, temel olarak yeni tanıtılan 4G özellikli Lenovo Z6 Pro ile neredeyse aynı özelliklere sahip; Qualcomm’un 5G bağlantı desteği sunması için Qualcomm’un Snapdragon X50 modemini desteklemesi bekleniyor.

Lenovo Z6 Pro 5G Edition

Lenovo Z6 Pro 5G Edition Teknik Özellikler

Özelliklerden bahseden Lenovo Z6 Pro 5G Edition, yeni nesil ekran içi parmak izi sensörüne, PC benzeri sıvı soğutma teknolojisine ve arkada bir uçuş süresi lensine sahip. Telefonda tam HD + çözünürlük ve HDR10 desteği olan 6,39 inç AMOLED ekran var. Kaputun altında, telefon cihazı, Qualcomm’un 12 GB RAM’e ve 512 GB’a kadar depolama destekli en yeni Snapdragon 855 SoC’ya sahip. Yazılım bilgisine sahip Android Pie temel alan ZUI 11’i önyükler.

Arkada Z6 Pro, 16MP geniş açılı lens, 8MP telefoto sensör ve 2MP derinlik kamera da dahil olmak üzere üç kamerayla birlikte 48MP birincil sensöre sahiptir. Özçekimler için 32MP kamera var. Akıllı telefon ayrıca, üstün kalitede video yakalayabildiği iddia edilen bir donanım ve yazılım kombinasyonu olan Hyper Video özelliğine de sahiptir. Bağlantı özellikleri arasında çift bantlı Wi-Fi, 5G LTE, çift GPS, USB C Tipi, çift SIM yuvaları, Bluetooth 5.0 ve NFC bulunur. 27W hızlı şarj desteğine sahip 4.000mAh pil, tüm paketi canlı tutar.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı