Mobil

Sonny Xperia 1 Güncellemesi Yayınlandı

Sonny Xperia 1 Güncellemesi Yayınlandı

Şubat 2019’da gerçekleşen MWC etkinliğine katılan Sony, uzun süredir üzerinde çalıştıkları model olan ve ekran büyüklüğüyle hafızalara kazınan Xperia 1 modelini tanıttı. Xperia 1 ilk olarak ekran boyutuyla dikkatleri çekiyor. 6.5 inç ekrana sahip bu model ayrıca 4K HDR OLED özelliğine sahip. 21:9 sinematik ekranıyla da tüm kullanıcıların ilgisini çekmiş durumda. Mayıs ayında satışa çıkarılan Xperia 1 modelinin ilk güncellemesi de yayınlandı.

Xperia 1 ilk güncellemesini aldı

Sony tarafından yapılan çalışmalar sonucu 55.0.A.2.278 olarak adlandırılan yeni güncelleme tam 320 MB boyuta sahip. Güncelleme ile ilgili detaylı bir açıklama henüz yapılmadı. Ancak bu güncelleme ile bazı güvenlik sorunları ile beraber hata düzeltmeleri ve kalan iyileştirmeleri kapsadığı iddia ediliyor.

Snapdragon 855 işlemciye sahip olan Xperia 1, 6 GB RAM’e sahip. Kağıt üzerinde muhteşem özelliklere sahip olan bu modelin kullanıcıları da Xperia 1’den bir hayli memnun gözüküyor. 64 ve 128 GB hafızayla kullanıcıların karşısına çıkan Sony Xperia 1 modeli, istenildiği takdirde MikroSD kartlar yardımı ile hafızası arttırılabiliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı