Mobil

Sony Bu Kez 6 Kameralı Cihaz İle Geliyor!

Her marka şu sıralar bir kamera yarışına girmiş durumda ve mobil cihazlar konusunda teknolojiye dair yaklaşımlar her zaman kendini ortaya çıkarıyor. Sony Xperia 3 modeli son dönemlerin en merak edilen cihazlarından biri olma konumundayken, özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor!

Akıllı telefon sektörü yıllar içerisinde oldukça geniş bir şekilde büyüdü ve bu konuya ilişkin de efsaneleşen markalar karşımıza çıkmaya başladı. Sony geçtiğimiz yıllarda kullanıcılara net cevaplar veremediği gerekçesi ile üretimini azaltmış bir markaydı. Ama bu konuda oldukça iddialı bir geri dönüş yaşamak isteyen marka karşımıza Xperia 3 cihazı ile çıkıyor. Hem de oldukça iddialı bir şekilde yapıyor bunu.

Xperia 3 geçtiğimiz ay bazı detayları ön plana çıkarmıştı. Bu konuya dair sızıntılar da haberlerle karşımıza çıktığı için insanların beklentisini farklı şeyler karşılıyor diyebiliyoruz. Sony üst düzey bir akıllı telefon çıkarmak istiyor ve Geekbench üzerinde de oldukça çok konuşulacak özelliklerden bahsediyor.

6 farklı kamera!

Her şeyden önce cihazın 6 farklı kamerası olması insanların beklentilerini çok daha farklı şekilde ortaya çıkarıyor. Bu yüzden özellikler olarak baktığımız zaman kamera sistemlerini de kendine has şekilde yorumlayabiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz.

Cihaz bu cihazda 12 GB ram ile gelecek ve en yüksek akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak. Cihaz 5G destekli olarak gelecek ve oldukça güçlü bir sunum sağlayacak. 6 farklı kamera ile özel çekimler için bir sensör yaratan marka, gerçekten bu konuya ilişkin aktif hizmetini sürdürecek mi merakla bekliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı