Mobil

Sony İyice Abarttı! 8 Kameralı Telefon Çıkartıyor

Sony İyice Abarttı! 8 Kameralı Telefon Çıkartıyor

Kısa bir zaman önce Sony’e yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre, şirketin 6 arka kameraya sahip bir model çıkartacağı söylenmişti. Bugün Twitter’dan atılan yeni fotoğraflara baktığımızda, 6 arka kameraya ek olarak 2 kameranın da ön tarafta olduğunu görüyoruz. Böylece Sony yeni bir ilke imza atarak toplam 8 kameralı akıllı telefon çıkartmış olacak.

Sony İyice Abarttı! 8 Kameralı Telefon Çıkartıyor

Akıllı Telefon Sektöründe Yenilikler Bitmiyor

Gün geçmiyor ki akıllı telefon sektöründe yeni bir yenilikle karşılaşmayalım. Teknoloji devi firmalar, birbirlerine üstünlük kurabilme adına çok önemli yenilikler üzerinde çalışıyor. Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Sony, yeni çıkaracağı telefon ile sektörü oldukça karıştıracağa benziyor. Toplam 8 kameraya sahip olacak bu yeni telefon, Sony’nin de yeni amiral gemisi olacak.

Sony’nin piyasaya süreceği 8 kameralı telefonun görsellerini bugün Twitter’da Mark J. isimli bir kişi paylaştı. Mark J. paylaştığı görsele ek olarak Sony’nin bu düşüncesini nereden çıkardığını da söyledi. Mark J. paylaştığı görselin değişebileceğini ve telefon üzerinde halen çalışıldığını belirtti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı