Mobil

Sony Xperia M4 Aqua Nasıl Sıfırlanır?

Sony Xperia M4 Aqua Nasıl Sıfırlanır?

Sony’nin göz bebeği Xperia serisi satış rekorları kırmaya devam ediyor. Xperia M4 kullanıcıları için bugün sıfırlama, resetleme işlemi hakkında bilgiler vereceğiz. Sony Xperia M4 Aqua sıfırlama işlemini yapmadan önce cihazınızın yedeğini mutlaka almalısınız. Sıfırlama işleminden sonra da tekrar yükleyerek hiçbir veri kaybetmeden sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefona giren virüsler sebebiyle cihaz oldukça yavaşlayabilir hatta kullanılamaz duruma bile gelebilir. Bu gibi durumlarda telefonu sıfırlayarak bu problemi tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Xperia M4 Aqua sıfırlama nasıl yapılır?

Sony Xperia M4 Aqua sıfırlama işlemi iki farklı şekilde yapılır. İlk olarak menüye girin ve oradan ayarlar bölümüne geçin. Daha sonra sırasıyla Yedekle ve sıfırla – Fabrika ayarlarını sıfırla – Her şeyi sil adımlarını takip ederek sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Xperia M4 Aqua sıfırlama işleminin ikinci yönteminde ise ilk önce cihazınızı kapatın. Daha sonra güç tuşuna ve ses açma tuşuna aynı anda basılı tutun. Sony logosu gelene kadar basılı tutmaya devam edin. Daha sonra recovery modunu seçin ardından da Wipe Data/Factory Reset sekmesine tıklayın. Son olarak “System reset now” seçeneğini seçerek sıfırlama işlemine başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı