Mobil

Speedtest VPN Hizmeti Sunmaya Başladı

Kullanıcıların internet hızını ölçümledikleri uygulama olan ve dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Speedtest, VPN servisini duyurdu. 

Popüler hız testi servisi Speedtest, VPN hizmetini test etmeye başladı. Kullanıcılara ücretli ve ücretsiz versiyonlarla sunulacak olan Speedtest VPN hizmetinin Beta görüntüleri ortaya çıktı. 

Speedtest VPN Servisini Test Etmeye Başladı

Speedtest kullanıcılarına yeni özellikler sunmak için çalışmalara başladı. Uzun süredir kullanıcıların hızlarını test etmek için kullandıkları Speedtest uygulaması, iOS ve Android kullanıcıları tarafından test edilmeye başlandı. Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılacak olan Speedtest VPN servisinin ücretsiz ve ücretli abonelik imkanı bulunacak. Speedtest VPN servisinin ücretli aboneliğinin fiyatı ise şimdilik bilinmiyor. 

Speedtest VPN servisinin ücretsiz sürümü aylık 2 GB kullanım imkanı sunacak. Ücretli sürümde ise herhangi bir sınır olmayacak ve kullanıcılar pek çok lokasyonu kullanabilecek. Şimdilik sadece mobil cihazlar için sunulacak olan Speedtest VPN servisinin masaüstü cihazlar için sunulması şimdilik planlanmıyor.

Kullanıcıların kullandığı uygulamalar arasında yer alan Speedtest’in VPN servisinin kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı ise şimdilik bilinmiyor. Speedtest VPN’in ilerleyen günlerde kullanıma sunulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı