Mobil

Tablet E Kitap Okuma Programı

Android tüm cihazlar için bir çok kitap okuma programı bulunmaktadır. İnsanlar yanında en fazla 1-2 kitap taşıya bilir. Fakat iyi bir uygulama size sınırsız kita taşır. E- kitap uygulamaları hayatımızı kolaylaştıran en iyi uygulamalar arasında yer alır. Mobil uygulamaların gelişmesi ve yaygınlaşması ile artık e-kitap uygulamalarıda yaygınlaştı.

Yaygın Kullanılan E- Kitap Uygulamaları

Goodreads, geçmişten bugüne yayın hayatına devam köklü bir kitap okuma platformudur. Aynı zamanda yeni çıkan kitapları takip etmek ve haberdar olmak için kullana bilirsiniz. Diğer kullanıcılar ile iletişim kurabileceğiniz bir uygulamadır.

Kindle, amazon tarafından üretilen ve en yaygın kullanılan e- kitap uygulamasıdır. Amazon üzerinden satın alınan veya kişisel datanızdan aktardığınız kitapları okuyabilirsiniz. Telefondan okuduğunuz kitabın kaldığınız yerine tabletinizden devam edebilirsiniz. Çünkü bu uygulama senkorize olarak çalışmaktadır.

Wattpad,  farklı yazar portföyü ile bir çok e-kitap ücretsiz okuyabilirsiniz. Aynı zamanda sizde yazılarınızı paylaşabileceğiniz bu uygulama da çeşitli cihazlarda eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz. Kalitesiz çok içerik bulunsada kalite içeriklerde içinde bulunmaktadır.

İBooks, apple cihazlar için apple tarafından geliştirilen ve oldukça kullanışlı olan bir kitap okuma uygulamasıdır. Hem ipad hemde iphone üzerinden kitap okuyabilirsiniz. Aynı zamanda satın aldığınız kitapları sesli bir şekilde uygulama üzerinden dinleyebilirsiniz.

Aldiko, içerisinde barındırdığı ücretli ve ücretsiz bir çok kitap seçeneği ile kullanıcılar tarafından tercih edilen bir uygulama haline geldi. Dışarıdan aldığınız kitapları bu kütüphaneye ekleye bilir veya bu kütüphaneden kitap satın alarak okumaya başlayabilirsiniz.

Kobo, ülkemizde çok yaygın olarak D&R gibi mağazalarda karşımıza çıkar. İçerisinden 5 milyona yakın e-kitap ve çizgi roman barındıran geniş bir kütüphaneye sahiptir. Aynı zamanda okunan içeriklere yorum bırakabilir ve insanların yorumları ile kendinize yön verebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı