Mobil

Telefondan Telefona Rehber Aktarma İphone

Telefondan Telefona Rehber Aktarma İphone

Telefondan Telefona Rehber Aktarma İphone

İphone cihazınız varsa ve  İphone telefondan telefon rehber aktarmak istiyorsanız iCloud kullanmanız gerekmektedir. İCloud senkronizasyonu ile rehber aktarabilmeniz için cihazınızın İOS5 sürümünü çalıştırması gerekmektedir. Aksi takdirde iCloud ile telefondan telefona rehber aktarımınız başarılı olmayacaktır.

Telefondan Telefona Rehber Aktarma İphone Nasıl Yapılır?

  • İphone cihazınızdan Ayarlar menüsünden iCloud sekmesine giderek çıkan ekranda “Kişiler” sekmesini aktif konuma getirin. Bu aşamada telefonun internete bağlı olduğundan emin olmalısınız. Bu aşamadan sonra tüm kişileriniz iCloud hesabınıza yedeklenmiş olacaktır.

Telefondan Telefona Rehber Aktarma İphone

  • Sonrasında www.icloud.com internet sitesinde iphone kimliğinizin kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile giriş yapmalısınız.
  • Önünüze açılan ekranda iCloud hesabınıza giriş yapmış olacaksınız. Burada “Kişiler” simgesine tıkladığınızda tüm rehber kişilerinizi burada göreceksiniz. Şayet göremediyseniz internet bağlantınızı kontrol etmelisiniz.
  • Tüm kişilerinizi iCloud hesabınızda gördükten sonra sol alt köşede yer alan dişli simgesine tıklayıp “Tümünü Seç” demeniz gerekecektir.
  • Sonrasında “Dışa aktar” dediğiniz anda tarayıcı tarafından bir dosya gelecektir.
  • VFC uzantılı bu dosyayı kendi iCloud panelinizde aktarma yaptığınızda rehberinizi aktarmış olacaksınız.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı