Mobil

Telefondan Telefona Rehber Aktarma Programı

Telefondan Telefona Rehber Aktarma Programı

Telefondan Telefona Rehber Aktarma Programı

Yeni bir telefon aldığınızda yeni telefonunuza Telefondan Telefona Rehber Aktarma Programı ile aktarmanız gereken en önemli şeylerden birisi de rehberdeki kişileriniz olacaktır. Artık eski telefonunuzdan yeni telefonunuza rehberdeki kişilerinizi programla aktarabilirsiniz. Bu aktarım için program kullanabileceğiniz gibi her telefonda artık var olan veri aktarım ayarlarını, Google ya da iphone kimliğini kullanabilirsiniz.

  • Rehberinizi aktarmak için öncelikle eski telefonunuzdan “Rehber” menüsüne giderek “Seçenekler” kısmından ‘Dışa aktar’ seçeneğine giderek “Rehber yedekle” demeniz gerekecektir.
  • Bu aşamada cihaz size rehberi nereye yedekleyeceğine dair konum soracaktır. Çıkan ekranda “Dahili depolama” seçeneğini tıklayarak rehberinizi dahili hafızaya aktarmış olacaksınız.
  • Bu aşama sonrasında USB kablosu ile yeni telefonunuzu bilgisayara bağlayarak rehberinizi aynı yönergeleri izleyerek “İçe aktar” seçeneğini tıkladığınızda eksiksiz olarak rehberinizi aktarmış olacaksınız.

Telefondan telefona rehber aktarma için güvenilir ve kullanışlı bir program arıyor iseniz “Apowertrans” programını kullanabilirsiniz.

  • Apowertrans programından rehberinizi ya da diğer tüm verilerinizi kolaylıkla eski telefonunuzdan yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.
  • Programı kullanarak rehberinizi yeni telefona aktarmak için her iki cihaza da programı yüklemelisiniz.
  • Cihazlara programı yükleyip kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra Wi-fi bağlantısı ile cihazları eşleştirdikten sonra bir telefondan diğer telefona rehber aktarımınızı güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı