Mobil

Telefondan Telefona Rehber Aktarma Turkcell

Telefondan Telefona Rehber Aktarma Turkcell

Turkcell telefonlarda telefondan telefona rehber aktarmanın birçok yolu vardır. Bu yolların her birisi hem rehber kişilerinizin güvenle taşınması, hem de eksiksiz taşınması adına güvenli yöntemlerdir.

Turkcell cihazlarınız arasında telefondan telefona rehber aktarmak istiyorsanız Telefondan Telefona Rehber Aktarma Turkcell işlemini aşağıdaki şekilde ugulayın.

  • Rehber kişilerinizin bulunduğu kaynak cihazınızın “Kişiler” kısmına girmeniz gerekmektedir.
  • Kişiler menüsüne girdiğinizde ekrandan “Ayarlar” sekmesine gittiğinizde “İçe Aktar” ve “Dışa aktar” gibi seçenekleri göreceksinizdir.
  • Bu seçeneklerden “Dışa aktar” sekmesini seçtiğinizde önünüze çıkan seçeneklerden devam ederek harici belleğe rehberinizi aktarmış olacaksınız.
  • Bu aşamadan sonra hafızanızı yeni Turkcell cihazınıza taktığınızda kolaylıkla rehberinize ulaşabileceksiniz. Bu yöntem cihazlarınız arasında rehber aktarma konusunda güvenli ve hızlı şekilde size yardımcı olacaktır.

Turkcell telefondan telefon aktarma yöntemlerinden bir diğeri ise Turkcell bayileridir. Yeni bir Turkcell cihaz aldığınızda eski ve yeni cihazınızı Turkcell bayisine götürdüğünüzde tüm verilerinizin olduğu gibi rehber kişilerinizin de güvenli şekilde aktarımını sağlayabilirsiniz. Bayilerde bulunan veri aktarım cihazları da bu konuda son derece güvenli araçlardır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı