Mobil

Telefonumun Duvar Kağıdı Değişmiyor Ne Yapabilirim?

Telefonumun duvar kağıdı değişmiyor ne yapabilirim? Sorusunun cevabını bilmeyen kullanıcılarımız için birkaç bilgiyi paylaşmak isteriz. Duvar kağıtları kullanım amacımız ve zevklerimize göre çeşitlilik arz etmektedir. Her kullanıcı, duvar kağıtlarını kullanarak ekranlarının daha şık ve daha güzel görünmesini istemektedir.

Androit işletim sistemi bu durum için çok fazla kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise kişiselleştirme uygulamasına uygun olması. Kullanıcılar bu özellikten çok fazla seçenek kullanabilmektedirler. Bu nedenle telefonlarımızın sadece dış görünüşü değil, ekran görünümü de önem kazanmaktadır. Kullanıcıların isteği doğrultusunda yalnız Androit işletim sistemindeki duvar kağıtları yeterli ise ve sık sık duvar kağıdı değişiminde bulunuyor iseniz bu özelliği rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Telefonlarda Duvar Kağıdı Değişim Seçenekleri

Telefonumun duvar kağıdı değişmiyor ne yapabilirim? Duvar kağıdı değişimi için farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler,

. Standart duvar kağıtları

. Standart canlı duvar kağıtları

. Kişisel fotoğrafları kullanma

. Duvar kağıdı uygulamasından seçim

Telefonlarda Duvar Kağıdı Nasıl Değişir?

Telefonumun duvar kağıdı değişmiyor ne yapabilirim?  Diyen kullanıcılarımız için ilk öncelikle, ekran üzerindeki bir boşluğa basılı tutuyoruz. Birkaç saniye sonra görsellerin bulunduğu pencere açılıyor. Eğer duvar kağıdı değişim uygulamanız var ise bu uygulamayı da bu pencereden görebiliyorsunuz. Uygulama yok ise önümüze gelen ekranda, Android duvar kağıdı özelliği, canlı duvar kağıtları uygulaması ve fotoğraflarım şeklinde üç ayrı seçenek karşımıza çıkar.

Mevcut duvar kağıdını kullanmak istiyorsanız, açılmış penceredeki duvar kağıtları özelliğine tıklayıp önümüze gelen menüden kaydırma şeklinde seçeneklerden hangi görüntüyü kullanacaksanız, duvar kağıdını ayarla seçeneğine tıklayıp değişimi sağlayabilirsiniz.

Canlı duvar kağıtlarını kullanmak isterseniz aynı yöntemi kullanarak seçim yapabilirsiniz. Fakat batarya durumu zayıf olan telefonlar için kullanımı çok önerilmez. Bunun dışında eğer kendi fotoğraflarımız ya da galeride bulunan güzel resimlerimiz var ise yine bu özelliği kullanıp dilediğinizi seçebilir ve ekranınızı istediğiniz görünümde kullanma keyfini yaşayabilirsiniz.

Kısacası tüm duvar kağıtları uygulamaları için ekranın boş kısmına basılı tutarak dilediğiniz bir uygulamayı seçip değişim yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra en basit yöntemlerden biride galeri veya fotoğraflarım kısmına gelip dilediğiniz bir fotoğrafın üzerine tıkladığınızda ekranın sağ üst köşesinde üç nokta simgesine tıklayıp önümüze açılan seçeneklerden duvar kağıdını değiştir seçeneğini tıkladığımızda değişim gerçekleşmiş oluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı