Mobil

Telefonun Teknik / İşlemci / Ram Özelliğini Öğrenme

Telefonun Teknik / İşlemci / Ram Özelliğini Öğrenme

Kullanıcılar bilgisayarlarda olduğu gibi cep telefonlarında da teknik bilgileri öğrenmek istiyor. Birçok kullanıcı telefonunun özelliğini yalnızca ilk satın aldığı zaman araştırıyor ve o günden sonra hafızasından siliyor. Peki telefonun teknik özelliği nasıl öğrenilir? Bu sorunun cevabını bugün sizler için derledik. İos işletim sistemine sahip İphone, Android işletim sistemine sahip Samsung, LG gibi akıllı telefonların teknik bilgilerini nasıl öğreneceğinizi anlatacağız.

Telefonun teknik bilgilerini öğrenme

İlk olarak bu konuda da bir ayrım olduğunu belirtmek isteriz. Her işletim sisteminde farklı şekillerde telefonun teknik bilgilerini öğrenme adımını uygulayabilirsiniz. Cep telefonunuza ait tüm teknik bilgileri öğrenmek için uygulamalardan destek alacağız. Bunun içinde AIDA64 ve Cpu-z en iyi uygulamaların başında geliyor.

Android işletim sistemine sahip telefonların Cpu-z uygulamasını indirmesi yeterlidir. İos işletim sistemine sahip telefonlar ise AIDA 64 uygulamasını indirerek telefonun işlemci ve ram gibi özelliklerini öğrenebilir. Bunun yanında ekran çözünürlüğü, sıcaklık denetimi gibi pek çok özelliği de öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı